Скільки тварин Ной взяв у свій ковчег?

Відповідей: 11
 1. ВасВас [15.4 K] сказав:

  Мойсей не взяв у Ковчег жодного тварини.

  Більше того – Мойсей навіть не був у Ковчезі.

  Боюся, що Мойсей і в очі не бачив Ковчег – немає жодних відомостей про те, що Мойсей був на горі Арарат, де до часу життя Мойсея догнили вже останки Ковчега.

  Далеченько все-таки з Єгипту до гори Арарат…

 2. Kolya Saussure [106K] сказав:

  Скільки тварин Ной взяв у свій ковчег?

  Ний за вказівкою та попередження Бога спорудив триярусну судно – ковчег. Нижній – для звірини, середній ярус – для людей, верхній ярус – для птахів. На ковчег Ої взяв, по одній парі усіх наземних тварин, сім пар “чистих” і по одній парі “не чистих” тварин.

  Людей на ковчезі було всього вісім:

  • Ний;
  • дружина його;
  • троє синів Ноя;
  • дружини синів.

  Так вони і пережили потоп. Ной про всіх дбав. Всі були задоволені.

  текст при наведенні

 3. natla сказав:

  Якщо поставити запитання,скільки тварин взяв Ной у свій ковчег перед потопом, то швидше за все одразу ж скажуть, що кожної тварі по парі. Але все ж це не зовсім так. Відомо, що Господь сказав Ною взяти чистого худоби чоловічої та жіночої статі по 7 штук, а нечистого по 2 штуки (чоловічої і жіночої статі). Також було сказано взяти птахів небесних(знову ж обох статей) з 7-ми штук.

 4. Стрымбрым сказав:

  Як відомо з Біблії, Ной взяв у свій ковчег, всякої тварі по парі. На жаль загальна чисельність не називається. Згідно біблійних казок, на батьківщині Ноя, у стародавній Месопотамії, жило в той час більше 800 видів тварин. Отже, Ной у свій ковчег міг взяти близько 1600 тварин.

 5. Katalina [16.3 K] сказав:

  Праведник Ной, продовжувач роду людського, за вказівкою Божу взяв з собою на ковчег крім членів своєї сім’ї “кожної тварі по парі” – про це чули, напевно, навіть діти з певного віку. Але “чистих” тварин необхідно було взяти за 7 пар, для можливості жертвоприношень.

  текст при наведенні

 6. Leona-100 [35.7 K] сказав:

  Згідно з біблійною легендою Ной взяв приблизно близько 1600 видів живих істот. Кожній “таврії по парі”. для того. щоб надалі вони могли дати потомство. Дуже цікавий фільм “Ної” вийшов в 2014 році, рекомендую подивитися його, там докладно описані ці події.

 7. иришенька сказав:

  Особисто мені пам’ятається з прочитаного мною коли-те, що він взяв кожної тварі по дві штуки (по парі). Що стосується точного їх кількості, то це невідомо, в даний час можна знайти тільки міркування з приводу цього, але точних цифр, я боюся, ми не дізнаємося ніколи.

 8. kacevalova [16.3 K] сказав:

  По баченню від Бога Ной побудував величезний трьох-ярусний ковчег, на верхньому ярусі були всіляких прилетіли видів птахів, на другому ярусі Ной з родиною, а на третьому-повернемо ярусі було величезна кількість прийшли видів звірів, кожної тварі по парі.

  текст при наведенні

 9. Larca [27.2 K] сказав:

  Згідно Біблії Ной взяв “всіх тварин по парі”. Чистих по 7 пар, а нечистих по одній.

  Особисто мені важко уявити, як Ной всіх тварин вмістив в ковчег…

  Адже видів тварин, птахів огроменное кількість. Навіщо такі складнощі?

 10. gematogen сказав:

  Ясна річ, що від кожного виду по парі, але скільки ж взяли тварин на ковчег?

  На це питання здавалося б дати відповідь практично не можливо, але математики вирахували приблизну кількість тварин , їх виявилося 1620.

 11. Akira666 [2.6 K] сказав:

  Від кожного виду по парі різностатевих начебто))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *