Так потрібна функція відеозапису у дзеркальному фотоапараті?

Відповідей: 3
 1. Gelneren [76.1 K] сказав:

  Що є у дзеркальної камери крім цього? Велика матриця, що дає чисте і чітке зображення. Високоякісна оптика, світлосильна, стійка до бічного і контровому світлі, з високою роздільною здатністю, з корекцією геометиических і дифракційних спотворень. Причому цієї оптики найширший спектр. Високотехнологічні датчики автофокусу. Можливість використовувати зовнішню периферію: джерела світла, мікрофони. І навіть велика маса, яка збільшує інерцію і таким чином стабілізує камеру.

  Очевидно, що при такому розкладі можливість зйомки відео просто напрошується. І перетворює дзеркалку у воістину універсальний знімальний комбайн.

  Затребувана така функція? Судячи з того, що замість здоровенних камер і громіздких штативів, здатних утримати таку вагу, телевізійні журналісти все частіше використовують дзеркалку на моноподе, і навіть фільми на дзеркальні фотоапарати знімають, відповідь зрозуміла.

  Яка є альтернатива? Відеокамера порівнянного класу дорога, величезна і важка. А результат практично той самий. Тільки без фото. Любитель ж знімає фото частіше, ніж відео. Заради рідкісних зйомок відео купувати і зберігати відеокамеру сенсу немає, як і тягати з собою два пристрої. Про низкоклассных приладах типу “мильниць” і мобілок і говорити не варто, вони порівнянного якості не дадуть, як не старайся.

 2. Alou [21.6 K] сказав:

  Ну це вже Вам вирішувати, чи потрібна вона особисто Вам чи ні. Саме наявність цієї функції зумовлене іншими економічними факторами, такими як Життєвий Цикл наприклад, згідно з яким продукт проходить 4 стадії: поява, розвиток, стабильнось, вмирання. На кожному діють різні механізми і закони, а своїми діями виробник може або продовжувати ЖЦ, або модифікуючи продукт запускати новий ЖЦ. Сама наявність функції відеозапису продиктована ринком, так як аналоги це можуть робити і функція восстребоана.

 3. alexm12 [93.3 K] сказав:

  Чому немає, як безкоштовний бонус? практично не напружуючи процесор, ця функція розширює сферу застосування камери. Не потрібна не користуйтеся.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *