Чому більшість провчилися не йде працювати за фахом?

Відповідей: 7
 1. Луара [1.8 K] сказав:

  Тому,що більшість ідуть у вузи не за професією,а за диплома про вищу освіту.З дипломом беруть на різну роботу,головне щоб він був,не важливо,що не за профілем.На жаль це так.

 2. ТВОЯ УЛЮБЛЕНА ТІНА [9.6 K] сказав:
  1. Не хочуть працювати за спеціальністю;
  2. Дуже маленька зарплата (їсти теж іноді хочеться);
  3. Ринок праці даної професії перенасичений, не потрібно стільки фахівців за такою спеціальністю;
  4. Шукати дуже довго, йдуть куди беруть;
  5. Влаштували по блату не за фахом;
  6. Лінь
 3. Kudriasha [3.2 K] сказав:

  Я вважаю, що багато, хто вступають до Вузів слабо уявляють, чим надалі займатися. А надходять в першу чергу для здобуття вищої освіти. Адже основна думка, що існує в суспільстві – це те, що з вищою освітою можеш працювати де завгодно, і не важливо яке воно конкретно, головне, що “вишка”

 4. Kudriasha [3.2 K] сказав:

  Я, припустимо,поступила у ВУЗ зі 100%-им працевлаштуванням, щоб після закінчення не шукати роботу, а відразу прийти на підприємство і працювати. Щоправда чим буду займатися зрозуміла лише на 3-му курсі і, м’яко кажучи, мені це не дуже сподобалося… Я, звичайно, відучилася і прийшла на роботу, там за рік роботи зрозуміла, що ну зовсім не моє! Спочатку пішла в декрет, а потім на іншу роботу:)

 5. Тетяна Борисівна Чупахіна сказав:

  У мене сусідка дівчинка вивчилася на філолога, але працювати в школу не пішла з тієї причини, що завантаженість і відповідальність велика, а оплата праці молодого вчителя залишає бажати кращого.

  Їй як сироті допомоги чекати нізвідки, тому вона поїхала в Челябінськ і влаштувалася в салон стільникового зв’язку. На зарплату не скаржиться. Житло знімає.

 6. Milashka1306 [2.2 K] сказав:

  з усім вище перерахованим я повністю згодна, оскільки сама не працюю за фахом (працюю в зовсім іншому напрямку), люди хочуть жити добре, а добре живе тільки наш уряд з купленими дипломами на жаль, а роботодавцю все одно який у тебе диплом, головне про вищу освіту

 7. Марина Аст [73] сказав:

  Без досвіду роботи практично не влаштуватися за фахом,та й зарплата часом ніяка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *