Чому люди кинулися робити все самі, немає майстрів, немає грошей на майстрів?

Чому люди кинулися робити все самі, немає майстрів, немає грошей на майстрів?

Відповідей: 7
 1. дамкан [9.5 K] сказав:

  Одного разу знаменитого актора Джекі Чана папараці зняли в одному з готелів Нью-Йорка стирающим шкарпетки. У відповідь на їх подив він відповів: “навіщо мені платити комусь за те, що я вмію чудово робити сам?”. В СРСР, до речі, робити все самому було буденним явищем.

 2. В В Ф сказав:

  Не помітив, щоб прямо РИНУЛИСЯ, та ще й ВСЕ робити самі. У кого є знання, вміння, необхідні інструменти, а головне – час, ті цілком можуть самі зайнятися ремонтом у своїй квартирі. Заощадити на оплаті послуг майстрів. Але витратні матеріали все одно коштують грошей. Або запчастини, якщо ремонтувати, наприклад, пральну машинку. Я свою вже ремонтував. Спочатку дізнався, скільки буде коштувати виклик майстра, мені озвучили суму в 5000 рублів. А це півціни нової. Тому замовив в інтернеті оригінальні запасні частини за 1500 р. і замінив їх сам. Але це не кожен зможе.

  І ремонт в квартирі ми завжди робили самі. Але от сусіди наймали бригаду, бо ті їм все зробили на вищому рівні – любо-дорого подивитися. Спочатку выровнили підлоги, стіни і стелі, а потім вже настилали ламінат, ставили плінтуса, прокладали кабелі, клеїли шпалери і укладали плитку. І все ідеально рівно, добротно і красиво. Вартість ремонту (без вартості матеріалів) – 3000 р./м2.

  Так що майстри точно є, а от гроші на майстрів – не у всіх. Все залежить від доходів, а вони у всіх різні.

 3. emmasim [5.3 K] сказав:

  Майстра правлять такі ціни, що простіше обходитися своїми силами. У кого є гроші вони завжди викликають майстра, у кого немає – навіть не ризикує дізнатися скільки коштує та чи інша робота.

 4. Mayskiykot [46] сказав:

  Це залежить від ступеня криворукості людини або наявності бабла в кишені. Наприклад, якщо людина не може полагодити пральну машину, то як не крути, а доведеться викликати майстра. Або, як варіант, прати вручну.

 5. Ирина0405 [14K] сказав:

  Мені зараз дуже потрібен майстер для ремонту вікна і для ремонту у ванній. Але грошей катастрофічно не вистачає на необхідне, навіть на їжі заощаджуємо. Тому зараз дивлюся в інтернеті, як самим зробити ремонт. Нехай він буде не зовсім вдалий, але зате дешевий. Може з часом гроші з’являться, тоді й запрошу майстра.

 6. John Jack [3.8 K] сказав:

  все життя все роблю і ремонтую сам.Це і економно і цікаво.Так і я довіряю більше собі,ніж якомусь російському майстрові.Майстер прийде і піде,а проблема може залишитися.Як говорить прислів’я:”Якщо хочеш зробити добре-роби це сам”

 7. Milashka1306 [2.2 K] сказав:

  тому що в принципі можна зробити і самому, інтернет є у більшості, де можна знайти практично все, що необхідно. і зарплати не ростуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *