Як розгортатися на трамвайних коліях?

Їздив їздив і задався питанням – а як правильно потрібно здійснювати розворот через трамвайні шляхи, що знаходяться не на одному рівні з проїзною частиною з допомогою спеціального кишені для розвороту? Розгляну два приклад:
1) Є перехрестя головної і другорядної доріг. Головна дорога розділена трамвайними коліями в двох напрямках. Проїзд перехресть при цьому не змінюється, але розворот на ньому можливий, бо для того, що б розвернутися – потрібно зайняти спершу ліву сторону проїзної частини, повертаючи наліво (розвертаючись) – вже зайняти праву частину, щоб не опинитися на смузі зустрічного руху (безпосередньо на трамвайних коліях), після чого завершити маневр. Тут більш менш все зрозуміло і логічно, питання з другого прикладу.
2) Маємо таку саму проїжджу частину, але на цей раз не перехрестя, а дорогу у двох напрямках, розділену трамвайними шляхами зустрічного і попутного напрямку, знаходяться не на одному рівні з ПЧ. Дорогий передбачений спеціальний карман для розвороту через трамвайні колії. Але в цьому випадку всі займають ліву сторону проїзної частини не тільки перед маневром, але і під час нього, тобто, по суті, опинившись на трамвайних коліях опиняються лівіше, ніж зустрічний транспорт, інакше кажучи на зустрічній. Чому в цьому випадку займається ліва частина кишені (місця для розвороту), а не права? Приклад у вкладенні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *