Плюси і мінуси татуажу брів і губ?

Плюси і мінуси татуажу брів і губ?

Відповідей: 3
 1. Ната123 [22.7 K] сказав:

  Перший плюс – не треба фарбуватися щодня.

  Другий плюс – в будь-який час дня і ночі ти, так сказати при “параді”.

 2. Nerta [35.3 K] сказав:

  Плюси:

  • Не потрібно фарбуватися щодня, прокинулася, вмилася і пішла.
  • Макіяж водою не змиєш. Дощ, вітер, спека, море – нічого не попливе, не розтечеться, не змиється.
  • Можна скорегувати якісь недоліки, наприклад, “лисини” в бровах або вузькі губи
  • Деякі види татуажу дивляться дуже природно, природну красу підкреслили, але не зіпсували і це може не виглядати як вульгарщина, “квадратні брови” і т. д.
  • Економить час і гроші на косметику.
  • З часом татуаж зникне, тобто якщо результат не сподобався – все життя з ним ходити не доведеться.

  Мінуси:

  • Складно знайти хорошого майстра, який не напартачить.
  • Якщо майстер все ж виявився невдалим, то цей недолік буде видно всім і відразу. І носити його на обличчі хоч і не все життя, але довго.
  • Іноді використовуються неякісні фарби, які на сонці можуть вигоріти в червонястий або зелений, або які повинні були бути чорними, але виглядають як сині. Не кожна готова ходити з синіми бровами, а вже якщо ще й форма “намальованих” брів підкачала…
  • Неякісну роботу особливо не скорректируешь. Якщо губи ще можна зафарбувати щільною помадою, то брови таким же шаром навряд чи намажеш. І, знову ж таки, косметика може стекти, стертися і оголити недоліки.
  • Час загоєння. В цей час краще сидіти вдома. Навіть самі світлі брови і губи будуть виглядати як чорні, яскраво-червоні. Це йде не всім. Плюс потім може бути скоринка…А на губах татуаж часто викликає герпес.
  • до Речі, про поганих майстрів…Татуаж це та жетатуировка, це теж робота з кров’ю.Недобросовісна людина може не дезінфікувати інструменти, може занести клієнту що завгодно. Може і рубці залишити.
 3. Helen74 [216] сказав:

  Поруч працював тату-майстер – пишу, виходячи з цього сусідства.

  “Плюси”:

  1. За наявності досвіду, умілих рук і потрібних барвників, клієнт стане володарем правильної форми брів і чіткого контуру губ.
  2. Позбудетеся від необхідності щодня мучитися з розміткою і кресленням) на обличчі.
  3. Корекція потрібно рідко (для брів – 1 раз в 2 роки) – значить, відсутність частих витрат окупає вартість витрат на тату.

  “Мінуси” – вони, все-таки, є:

  1. См. вище п. 1: майстер “не в темі”, і ви надовго – володар синіх (пекучо-чорних, не до місця рудих) брів неправильної форми. Навіть може виникнути алергія від недотримання елементарної гігієни, неправильно підібраних засобів фахівцем.
  2. Індивідуальна непереносимість будь-яких препаратів та барвників, алергічні реакції.
  3. Особливості шкіри можуть провокувати тривале запалення ділянок і ореолів з тату, зміна вихідного кольору барвників і постійне відлущування на місці тату. Останнє вимагає корекції по мірі відлущування. Одна пацієнтка з блідою, проблемною шкірою просто не вилазила з салону, в той час, як у інших власників цієї ж шкіри було все відмінно.
  4. Не слід забувати, що татуаж – маленьке хірургічне втручання з впровадженням в шкіру хімічних препаратів, тобто, хтось може робити тату все життя, і – жодних наслідків, а хтось отримає дуже нехороші захворювання шкіри, аж до онкології.

  Ну, і наостанок дам пораду від постійних клієнтів салону: ніколи не ходіть до майстра тату, який ніколи не робив контур губ та брів, навіть за 5 рублів, т. к. форма, а частіше – колір – вас порадують надовго… Удачі!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *