Земфіра на концерті в Грузії з Українським прапором. Де дивитися відео?

Земфіра на концерті в Грузії з Українським прапором. Де дивитися відео?

Відповідей: 3
 1. Савояр сказав:

  Земфіра Рамазанова своїм затребуваним творчістю заслужила право виступати на сцені будь-якої держави пострадянського режиму, будь то Латвія, Україна, Молдова чи Грузія. Більш того, як будь-яка проста російська жінка, я просто впевнений, що вона далека від політики. Ніякого прихованого підтексту на виступ рок – фестивалю в Тбілісі з прапором “жовто – блакитного” кольору я не бачу. Ну передав їй хтось із залу український прапор, пов’язала епатажна співачка його до мікрофона, а Олексій Пушков тут як тут: “Політичний демарш! Висловіть свою думку…”. Останнім часом у нас в країні все зав’язано на політиці, яка вже дає нам знати, що крок вліво чи вправо від наміченого курсу карається… А Земфіра нехай і далі радує своїх шанувальників своєю творчістю, яке поза політикою.

 2. Просто Хома сказав:

  3 липня 2015 року Земфіра Талгатовна виступаючи в Тбілісі на музичному фестивалі, розгорнула на сцені український прапор, чим викликала бурхливі оплески.

  В цей час вона виконувала свій новий хіт під назвою “Цікаво, як ти там”.

  Зазначу, що Земфіра була хедлайнером фестивалю разом з британською групою Placebo.

  Відео можна подивитися тут.

 3. Juliya3 [10.1 K] сказав:

  Земфіра виступала в Тбілісі і під час виступу їй із залу передали прапор України, вона помахала їм-помахала, прив’язала до мікрофона і почала говорити про те що вона дуже рада стояти на сцені через 10 місяців і вона кинула палити. До чого прапор і чому – залишається здогадуватися, багато хто вважає що це звичайний піар і залучення уваги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *