чи Правда, що на Каспійському морі в Дагестані водолази топлять купаються?

Відповідей: 5
 1. Анатолій Романович [7.6 K] сказав:

  о боже, якийсь старий – старий анекдот з бородою Тіна, цього слуху багато десятиліть

  Ще в СРСР у 20 столітті по Москві поповзли чутки, що водолази – рятувальники нарошно топлять людей, щоб виконати певний план і отримати премії. Журналіст газети

  “Комсомольская правда” спеціально почав розслідувати, обійшов водосховища, рятувальників на станціях, відділення міліції – і виявив що нічого подібного не було.

  Прочитавши в газеті, я студент опинився в рідному Желєзногорську і розповідав братові

  в автобусі цю історію. Яке ж було моє здивування, коли через 2-3 дні містечком поповзли чутки, що зловили водолаза – рятувальника,коли йому розбив скло

  плавець, якого він топив. Боже, Тіна, я саме так і розповідав статтю в газеті.

  Ось цей пляж і та дорога, по якій ішов наш автобус.

 2. aqwilus [3.3 K] сказав:

  Марення сивої кобили!!! Такі чутки ходять про кожному пошуковому підрозділі, що має в своєму штаті водолазний склад – будь це Сочі, Дагестан, Байкал і т. д. стосовно думки “хвилинка [20.1 K]”, то пошуком потонулих по всій країні на сьогоднішній день займаються тільки водолази МНС Росії, які спочатку є професійними рятувальниками, а не вбивцями і робиться це все абсолютно безкоштовно. Ну а те, що родичі потонулого іноді дякують рятувальникам за пошукові роботи, то це вже інша тема для розмови.

 3. carelin12 [9.7 K] сказав:

  Звичайно ж правда і такі випадки мають місце бути точно також, як і в будь-якому іншому ( море, затоці, річці, водосховищі і так далі де є вода, хоч в басейні….. і не обов’язково водолази ), але на превеликий щастя це не має хоч якийсь масовий характер і топлять більше скоріше по не обережності, ніж з конкретною метою втопити ( хотіли просто налякати, пожартувати, не подумали, що він або вона не риба і не можуть дихати під водою і т. д. ), як наслідок необдуманих дій – свіженький потопельник.

 4. хвилинка [28.2 K] сказав:

  Підлість людська не знає меж. Цілком можуть втопити, щоб потім шукати тіло за гроші. Родичі, збожеволілі від горя, готові віддати все.

  Але, вважаю, що якщо і було таке, то це поодинокі випадки. Якби справа була поставлена на потік, то шила в мішку не змогли б приховати. Неповоротка прокуратура все одно змушена була б підняти зад і пірнути в море для розслідування.

 5. Ярамир [34] сказав:

  Так, правда. У 2013 році було случі коли водолаз підкрався і хотів затошить в глиб людини,але на щастя той виявився здаровым міцним чоловіком який витягнув водолаза з води і побив його як слід.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *