Чому работодалели не платять подвійну оплату за роботу у вихідні дні?

Відповідей: 7
  1. Мілена [41.7 K] сказав:

    або тому, що заздалегідь обумовили такі умови з працівниками, або тому що у них немає грамотного кадровика або бухгалтера або спеціально, свідомо – тому що поки не наривалися на перевірку.

    Відповідно до статті 113 ТК РФ залучати працівників до роботи у вихідні можна або з їх ПИСЬМОВОЇ згоди або у разі усіляких надзвичайних ситуацій і катастроф (або для запобігання їх).

    АЛЕ – вихідні не обов’язково субота і неділя, вони можуть бути плаваючі…

    стаття 153 ТК РФ всі докладно про розмір та порядок оплати за роботу у вихідні. (тут текст статті наводити не буду – щоб не “неоригінальність” не потрапити – знайдіть самі)

    Все це – в тому числі і розмір винагороди за роботу у вихідні дні (воно не обов’язково в подвійному розмірі) – повинно бути прописано в колективному договорі.

  2. TSOY [72C] сказав:

    У нас наприклад по різному було. Цим літом працював багато вихідних днів, на початку це було за спасібов прямому розумінні цього слова. А потім, коли дійшла черга працювати для так званих обраних кадрів підприємства, то і нам почали оплачувати вихідні дні, і не просто оплачувати, а в подвійному розмірі.

  3. galka36 [16.4 K] сказав:

    у мого чоловіка на роботі завжди так було. За вихід у вихідні дні або понаднормову роботу їм давали відгул. А відгулу цього не допросишся. треба ходити і доводити і підраховувати годинник. А тепер зробили оплату. Теж добре, але блін відгулів немає.

  4. Volna-luna [46.1 K] сказав:

    Платять, але не всі. Багато хто порушують закон. А деякі примудряються, взагалі викликати в святкові дні і не заплатити за це. А почнеш проти говорити, значить шукай іншу роботу. Таким роботодавцям все з рук сходить.

  5. Біла дама [8.6 K] сказав:

    На жаль на сьогоднішній день в нашій країні фактично не дотримуються права трудящих. Але і роботодавці також страждають від недосконалості законів,сучасна система “відкатів” вбиває нашу економіку.

  6. e-lub [12.4 K] сказав:

    Тому, що порушують трудове законодавство. Сміливо можна йти в Хамовнічеський суд столиці і виграти справу 🙂

  7. Динуличка [14.3 K] сказав:

    Порушують, або вірніше беруть цю різницю собі. В нормальних організаціях, такого неподобства не допускають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *