Футбол Суперкубок Росії 2015 12. 07. 15 Зеніт – Локомотив Які прогнози?

Відповідей: 2
 1. Let It Be [66.8 K] сказав:

  “Зеніт” – “Локомотив”. Суперкубок 2015.

  Начебто все не просто говорить, а кричить за перемогу пітерської команди. Але… Це кубок. Залізничники взагалі вважаються кубковою командою. Дуже важко тут передбачити навіть результат зустрічі, не кажучи вже про результат точній. Початок сезону. Але все-таки більше схиляюся до перемоги “Зеніту” (але немає абсолютно ніякої впевненості, що в основний час) і маленький тотал. З невеликою плюсовій форою у “Локомотив” думаю можна поставити.

  “Зеніт” – “Локомотив” – 1 : 1.

 2. Istvuda Witch сказав:

  Судячи за підсумками зустрічей Зеніта з Локомотивом за останні роки, Локомотив максимум, що міг зробити в іграх з пітерцями – це зіграти нульову нічию, в крайніх випадках 1:1, а так стабільно Зеніт виграє з рахунком 1:0. Повторити свою феєричну перемогу над Зенітом 10 вересня 2011 року з рахунком 4:2, Локомотиву навряд чи вдасться.

  Мій прогноз на гру 12 липня в Суперкубку Росії 2015 між “Зенітом” (Санкт-Петербург) і Локомотивом ( Москва), який відбудеться на стадіоні “Петровський” у Санкт-Петербурзі 18:00 – гра закінчиться на користь Зеніту з незмінним рахунком 1:0.

  Чекаємо відкриття сезону СуперКубка Росії 2015/2016.

  Але вболівати я буду за “Кубань” і “Краснодар”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *