Вплине дострокове погашення кредиту на кредитну історію клієнта?

Відповідей: 4
 1. tilsi [1.5 K] сказав:

  Не вплине. Вона й не погіршиться і не покращиться. Єдине що, нові ваші кредитори можуть прийняти або не прийняти до відома ваше дострокове погашення попереднього кредиту. Все ж дострокове погашення характеризує вас як добросовісного позичальника. Я не вважаю, що кредитна історія на останніх ролях при вирішенні банку про видачу кредиту. Вам все одно видадуть кредит, АЛЕ у випадку якщо у вас були прострочення ви не можете розраховувати на невелику процентну ставку. Відсоток за кредитом у вас буде високий. А якщо за вами числиться безповоротна прострочення понад 180 днів, то кредит не дадуть. Це все про банки. А в мікрофінансових організаціях дадуть грошей кожному.

 2. Алексіс [30.9 K] сказав:

  Вплине, причому, негативно – банки (російські) дуже не люблять дострокового погашення кредитів і, до недавнього часу, навіть накладали штрафи за таке погашення. Тепер їм це заборонили, але вони все одно докладають зусилля для припинення дострокового погашення кредитів. Не вигідно бачте, банкам позбудуться запланованих доходів.

 3. Андрей0817 сказав:

  Дострокове погашення кредиту впливає тільки на те, що ви менше заплатите відсотків банку. Воно не покращує і не погіршує кредитну історію.

  Я брав кредити в декількох банках і майже всі гасив достроково. Як тільки гашу кредит, з банку починають надсилати СМС, дзвонити з пропозиціями взяти кредит, але з найменшими відсотками.

 4. Євген До [112] сказав:

  Питання спірне! 🙂

  Кредитна історія, в нинішніх реаліях —- на над! цатом місці. Залежить від банку і його прагнень. 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *