Як розрахувати скільки потрібно стельової плитки на стелю?

Відповідей: 4
 1. Паганель [8.3 K] сказав:

  Берете зошит у клітинку та креслите геометрію стелі. Потім розраховуєте як будуть розташовуватися квадрати: від центру кімнати, від люстри або від якоїсь стіни. Потім малюєте квадрати і дивіться що виходить по краях стелі. Після цього підраховуєте кількість квадратів, враховуючи розмір підрізування по краях.

  P. S. Необхідно враховувати при розрахунку, що у більшості житлових приміщень геть відсутні кути в 90 градусів.

 2. Елена125з [28.2 K] сказав:

  Вираховуєте площа стельової плитки, плитки зазвичай мають розмір 50×50 см, здається, значить, площа плитки буде дорівнює 0,25 м. Дивіться в документах на квартиру яка площа тієї кімнати, яку ремонтуєте і ділите цю площу на 0,25. Вийде кількість плиток, яке вам потрібно. Але все одно візьміть пару плиток прозапас.

 3. Андрэс [1.6 K] сказав:

  Все дуже просто вимірюєте кімнату,вираховує площа.Розраховуєте площа плитки.Якщо ви маєте на увазі плитку з пінопласту то в одному квадратному метрі її 4 штуки множите площа кімнати на 4 і отримуєте кількість плиток.

 4. Алекс55 [29K] сказав:

  Для цього потрібно порахувати площу, стелі буде плитка. Потім прийти до продавця, показати креслення і площу, де буде плитка. І взяти десь на 1 кв. м більше плитки. При цьому непогано було домовитися з продавцем про повернення зайвої упаковки цієї плитки. Наприклад, в Леруа Мерлен, якщо пачка не розкрита, то її протягом 90 днів можна повернути назад. Тому беріть більше, а зайве повернете.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *