Вважаєте ви дурними людей, які відрощують дуже довгі нігті?

Відповідей: 6
 1. VIKT0RIA [2.5 K] сказав:

  Не завжди люди з дуже довгими нігтями дурні, просто у них немає смаку! Я вважаю що у дівчини повинні бути короткі нігті, або трохи подовжені. Мало того, вони повинні бути доглянутими (і не тільки нігті повинні бути доглянутими, але і руки теж!), манікюр повинен бути доречним. Дуже не подобається коли дівчина на серйозній посаді, або в офісі працює і на руках такий манікюр, як ніби вона на карнавал прийшла, а не на роботу!

  Ось пристойний манікюр

 2. ekaterina18083 [3.4 K] сказав:

  Дурними немає?Скоріше людьми зі своєрідним смаком. Є ж різні клуби за інтересами. Це теж можна так чи інакше віднести до якогось виду захоплення чи що. Не одна вона така по світу їх тисячі,а може й мільйони. Сучасне суспільство звичайно якщо брати в розрахунок в цілому до цього всього ставиться негативно.

  Якщо говорити про мою особисту думку,вони не дурні,це спосіб самовираження,на мій погляд є більш дурні способи самовираження ніж відрощування нігтів величезних.

 3. Вітенька Простачок [8.7 K] сказав:

  Тут два випадки можна виділити. В одному випадку – це понти, подібність китайського мандарина, який підкреслює, що ніколи в житті не працював і не збирається. В такому разі, у мене різко негативне ставлення. Якщо ж людина носить довгі нігті з міркувань якийсь естетики чи невинних заморочок, то його справа, ставлення нейтральне.

 4. пані Моніка сказав:

  Я не вважаю дурними людей з довгими нігтями. Я просто дивуюся, як вони їх носять? Це ж дуже незручно. Втім, може цим людям невідомо зручність повноцінно користуватися пальцями. Може вони звикли вивертати кисті рук, щоб не пальцями, а нігтями схопити вилку і ніж або натиснути на клавішу? Не знаю.

 5. -Андрій- [39.4 K] сказав:

  Особисто я не вважаю. Але коли довгий нігті тільки на кнопки, навіть не натискати, а бити по клавішах, мені здається тільки для цього зручно. Особливо які нарощують як у Крюгера. не вже то заради залучення чоловіки це коштує. У мене дружина ламала нігті або кігті, мені було не приємно на це дивитися. У підсумку вона нігті не відрощувала, а навіщо, любов не в нігтях вимірюється…

 6. tammi [2.4 K] сказав:

  Причому тут дурними? У кожної дівчини свій поняття про форму і довжину нігтів. Хтось любить короткі нігті, хтось- середньої довжини, а хтось- дуже довгі. Я не люблю довгі нігті, перш всього, що це незручно, вони завжди будуть заважати щось робити. І потім дуже довгі нігті – мало хто зараз носить, тому що мода на них давно пройшла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *