Що клеїти спочатку шпалери або стельову плитку?

Відповідей: 4
 1. Bonelly [13.8 K] сказав:

  Мені здається, що щодо стельової плитки Вам треба ще порадитися з людьми, смаком яких Ви довіряєте. Коли ми купили квартиру (17 років тому), то в передній і в кухні були наклеєні стельові плитки, а в кухні жили таргани. Так вийшло, що ми в’їхали без попереднього ремонту, все було складено ще по кутах, ми з чоловіком знайшли місце у вітальні. Ніч перетворилася в кошмар, буквально на катування, тому що таргани, виявляється, жили за цими плитками і поки вони вгорі за пінопластом повзали, шурхіт розносилося по всій кімнаті. Віддирати цю плитку потім було найбруднішою роботою. Зараз, як мені здається, ні в кого немає тарганів, так і плитка, напевно, кращої якості, але я здивувалася, тому що у всіх натяжні стелі, а тут мова про плитці. Подивилася, здивувалася ще більше. Виявляється плитка з візерунком. А візерунок однаковий із шпалерами? Навряд чи! Може стелі вище 3-х метрів?. Одним словом, як мені здається, незатишно жити серед суцільних візерунків, очі втомляться, набридне. Втім, прошу вибачення, справа хазяйська. Хіба Мало у кого які упередження заскоки, не звертайте уваги. У чоловіка, наприклад, манія, що треба білити стелі – легше дихається, причому білить сам кожні два роки, його не переконати. Вибачте, відволіклася від теми. Хотіла тільки сказати, що починати треба зі стелі, потім наклеїти шпалери, а галтелі (стельові плінтуси) – в останню чергу, щоб закрили всі нерівності решт шпалер згори. Адже і внизу плінтуси ставляться завжди в останню чергу. Втім, скільки людей, стільки й думок. Робіть, звичайно, по-своєму.

 2. пані Моніка сказав:

  Взагалі-то всі будівельно-оздоблювальні роботи краще починати зі стелі. Це навіть практичніше. Тому спочатку слід наклеїти стельову плитку, прикріпити стельовий плінтус (бордюр), а вже потім клеїти шпалери.

  Але до приклеювання стельової плитки потрібно заздалегідь очистити стіни від старих шпалер (раптом у вас шпалери були наклеєні під саму стелю).

 3. Лана-Мі [3.7 K] сказав:

  За технологією спочатку треба клеїти стельову плитку,бажано безшовну,потім стельовий плінтус,закрити всі нерівності примикання зі стінами і якщо плінтус білого кольору,то пофарбувати водоемульсійною фарбою,щоб надалі він не жовтів і клеєм шпалери.

 4. All91 [338] сказав:

  Спочатку краще погрунтовать поверхню стелі і стін дати просохнути, після чого слід наклеїти шпалери а вже після можна клеїти стельову плитку в кінці всіх процедур клеїмо бордюр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *