Є вираз рука швидше очі, Як навчитися невидимого оком удару?

Я знаю в спецслужбах навчають ударам які не видно звичайним поглядом,тільки якщо зняти на високошвидкісну камеру і переглянути з уповільненою швидкістю можна побачити подібний удар очима, хоча не завжди. Що це, особлива тренування або застосування стимуляторів росту м’язів на тренуваннях.

Відповідей: 2
 1. Макс Фадєєв [191K] сказав:

  Ні, зростання м’язів тут дасть зворотний ефект. Як говорив Кас Дамато, вбиває не сила, а швидкість. Формула кінетичної енергії: маса, помножена на квадрат швидкості. Грубо кажучи, збільшуючи масу в два рази, ви збільшуєте силу удару в стільки ж. А збільшуючи швидкість у два рази, ви збільшуєте силу удару в чотири рази.

  Звідси – важлива швидкість. М’язи повинні бути невеликими (подивіться на Брюса Лі), сильні (але не за рахунок маси) і розслабленими, жорсткої б’є рука стає лише в момент контакту з метою.

  Наступний момент. Боксери знають, що нокаутуючого удару часто не бачиш, тому що він йде за прямим найкоротшому шляху – до щелепи. Людина взагалі не знає, що його вирубали)))

 2. Олександр Романовський [278] сказав:

  Відповідь –коментар.

  Для вирішення завдань швидкісно-силової підготовки вправи виконуються з установкою на граничну і околопредельную швидкість руху. При цьому чим менше навантаження, тим вище можлива швидкість виконання руху. Вправи з малими обтяженнями ( до 40% максимально можливого) виконуються з граничною швидкістю. Виняток робиться лише тоді, коли в завдання тренувального процесу входить розвиток силової витривалості. В даному випадку вправи силового характеру виконуються на тлі втоми «до відмови».

  Вибухова сила означає здатність м’язів швидко розвивати в початку руху робоча напруга і збільшувати його в процесі руху. У першому випадку мова йде про стартової силі і в другому – про прискорює силі. Дослідження показали, що стартова сила і прискорювальна сила пов’язані слабо, будучи специфічними якостями рухових здібностей.

  Для розвитку максимальної швидкості необтяжені рухи, величина обтяження не повинна перевищувати 20 % максимальної сили або 15-20% максимального обтяження. Руху гранично швидкі, з розслабленням м’язів між рухами.

  Для вдосконалення швидкості рухової реакції руху за формою і м’язової координації повинні точно відповідати техніці ударів. Величина обтяження 30-40% від максимальної. Увага акцентується не на кількості, а на різкому початку зусилля по специфічному для змагальної діяльності сигналу(зорового, тактильного). Вправа може виконуватися в режимі вибухового ізометричного (статичного) напруги м’язів з тієї ж руховою установкою.

  Дотримується така схема виконання вправ:

  1. Без обтяження
  2. З обтяженням
  3. Без обтяження

  Якщо абсолютну силу хочуть розвинути без значного збільшення м’язової маси, то число повторів не перевищує шести, відповідно зростає величина подоланого протидії. Але якщо бажають збільшити площу поперечного перерізу м’яза, число повторів при 75-79% максимального протидії збільшується до 15.

  Тренування, спрямована на вдосконалення швидкісних можливостей у рухах однієї форми, буде мало впливати на швидкість виконання рухів, що належать до інших форм. Це вимагає диференційованого (роздільного) підходу до розвитку швидкісних здібностей, застосування широкого кола засобів і методів, спрямованих на виборче вдосконалення, як елементарних форм, так і комплексних.

  Кожного руху відповідає певна система взаємозалежних зв’язків у головному мозку між нервовими клітинами, або динамічний стереотип.

  Між подразником і нервовими процесами в головному мозку, що викликаються цим подразником, і м’язовим рухом, як наслідок цих процесів, існує найтісніший зв’язок. Чим більше повторюється рух, тим міцніший цей зв’язок. Першим обов’язковою умовою роботи над спеціальною витривалістю є технічна і якісна правильність виконання разучиваемого руху. В іншому випадку відбудеться закріплення помилок, які в подальшому стануть гальмом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *