чи Можна заробити на хайпи?

Відповідей: 2
 1. MorrisonJim [4.4 K] сказав:

  Заробити можна, але це спосіб заробітку відноситься до високоризикованих.

  Для того, щоб мінімізувати грошові втрати (а вони бувають навіть у тих, хто займається заробітками на хайпи не перший рік), потрібно як можна більш ретельно вивчити кожен окремий хайп. У цьому допоможуть відгуки на відомих форумах про заробіток в інтернеті (наприклад, на mmgp.ru є великий розділ, присвячений хайпи); різні моніторинги (де можна порівняти вигідність тих чи інших проектів (але тільки на моніторинги покладатися не слід, так як часто творці хайпів платять власникам моніторингів до останнього, коли іншим інвесторам виплат вже немає).

  Також необхідно дотримуватися фінансову дисципліну і не скупитися – розміщувати депозити на мінімально можливий термін (хоча власники хайпів і обіцяють просто астрономічні відсотки тим, хто розміщує депозит на 2 тижні, місяць і більше) і виводити прибуток так часто, як тільки можливо. Не варто звертати уваги на хайпи з прибутковістю понад 50% в день (дуже велика ймовірність того, що свої гроші ви більше не побачите).

  Треба звертати увагу на дату створення хайпи. Чим менше “вік” – тим краще. Якщо хайпи більше тижня – краще обійти його стороною. Звичайно, існують хайпи які “живуть”і по півроку, але це поодинокі випадки.

  Ну і найголовніше правило – не вкладати всі гроші в один хайп. А розділити хоча б частин на 5, а краще – 10 і більше. Так, час, який доведеться приділити аналізу, відкриття депозитів і висновку прибутку збільшиться. Зате істотно скоротиться ризик. Адже втратити 10-20 або навіть 30% не так погано, як відразу все.

 2. Копито [417] сказав:

  І хоча вони по своїй суті, ті ж фінансові піраміди, є категорії людей досить успішно заробляють на них. Тут головне правило, вкластися в проект одним з перших. З кожним місяцем або навіть тижнем шанс на отримання прибутку знижуються.

  Відповідно, хто перший – той і знімає всі вершки (прибуток).

  Якщо вирішите спробувати – починайте з малих сум, які не страшно буде втратити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *