Які заходи плануються у Слов’янську до річниці визволення міста?

One thought
 1. ZUBR1961 [22.5 K] сказав:

  До річниці визволення Слов’янська в місті заплановані різні культурні заходи:

  1. 9-00 відбудеться урочистий мітинг, присвячений звільненню Слов’янська і початку відновлення мирного життя.
  2. 10-00 планується покладання квітів біля пам’ятників воїнам АТО: біля стели “Слов’янськ” (с. Андріївка, гора Карачун), на місці загибелі генерала Кульчицького (с. Семенівка), а також біля пам’ятного знаку в селі Мирне (на місці загибелі військовослужбовців).
  3. на 13-00 намічений форумДонбас – Україна. Порядок денний“, на честь Першої річниці визволення Слов’янська. Він проходитиме у Великому залі Донбаського педуніверситету.
  4. в 17-00 на території міського парку культури і відпочинку відбудеться фестиваль українських страв. Фестиваль передбачає дегустацію страв, у парку виступатимуть творчі колективи міста, працювати розважальні майданчики, проходити виставки-продажу та інші заходи.

  центральній площі, прямо під відкритим небом, буде організований перегляд фільму “Відторгнення. Битва за Україну“, і зустріч з автором фільму Анною Томак.

  О 18-00 відбудеться Урочиста хода центральними вулицями міста, потім – привітання мера міста Олега Зонтова, нагородження активістів, волонтерів.

  В 19-00 можна подивитися виступ ансамблю Національної гвардії України, після якого – дискотека за участю рок-груп і співаків-солістів.

  Культурний фонд “Ізоляція” намітив свою програму, за підтримки міської адміністрації.

  1. 12-00 відбудеться зустріч фонду “Ізоляція” громадськими організаціями і активістами міста. Цей захід планується Малому залі Слов’янської міської ради.
  2. з 15-00 до 18-00 на центральній площі Свободи можна буде подивитися інсталяцію “Картковий будинок” дизайнера Сергія Захарова.
  3. Ще ряд майстер-класів покаже цифрова лабораторія IZOLAB. Ці заняття відбудуться в 15-00 також в будівлі центральної міської бібліотеки. Вас чекають майстер-клас з репортажної фотозйомки, майстер-клас по роботі з 3D-принтером, навчання навичкам використання цифрового обладнання, неформальне спілкування з майстрами студії IZOLAB.
  4. 19-00 – перегляд фільму кримсько-татарського режисера Ахтема Сейтаблаєва про трагічні події 18 травня 1944 року, про горе та поневіряння кримсько-татарського народу, піддалася депортації.

  Завтра в Слов’янську грандіозне свято – Перша річниця визволення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *