Застав батька з коханкою – потрібно розповісти матері?

Відповідей: 13
 1. Міла Жужу [134K] сказав:

  У мене була історія.

  Моя мама вийшла заміж і поїхала до другого чоловіка в сусіднє містечко. Я жила одна з 16 років.

  Приїжджає вітчим до своєї сестри по справах, а вона жила в нашому під’їзді поверхом вище. Ми з нею спілкувалися нормально, я навіть іноді обідала в неї.

  Увечері мені щось знадобилося у неї запитати і я піднялася до неї.

  Сидить мій вітчим, який всім показував, що любить мою маму, пише їй вірші і співає пісні, з іншою жінкою, випивають, мило розмовляють. Без його сестри.

  Для мене це було потрясінням. Шоком.

  Я, зовсім не дивлячись на нього, висловила цій жінці, своєї ще дитячою мовою, своїм підлітковим максималістським міркуванням, що це негарно з її боку проводити час з одруженим чоловіком і т. д…Вона засміялася наді мною так, що я втекла, заплакала вражена.

  Вітчим тут же прийшов. Втішив мене, розповів, що це його колишня жінка і ліг спати в нашій квартирі.

  Вже не знаю, що там було, могло бути, але я ніколи не говорила про це мамі. Боялася її засмутити.

  Це було нашим з ним секретом.

 2. Davids [35.8 K] сказав:

  Думаю, що якщо з батьком ще можна поговорити, то матері не варто розповідати. Тут немає жодної чоловічої солідарності чи чогось такого, просто вся справа в тому, що не треба ніколи лізти в стосунки інших людей, навіть якщо це ваші власні батьки, а тим більше, якщо вас про це не просять.

  Якщо ваша мати знає, що батько іноді гуляє на стороні і прощає йому це, а ви їй про це розкажете, то що їй залишиться робити? Їй доведеться піти самій або вигнати вашого батька, щоб не впасти в ваших очах, а з отців ви стосунки зруйнуєте, навіть якщо вони і не дуже хороші. Якщо батьки вже й не молоді, то якщо вони розійдуться, то навряд чи зустрінуть когось для того, щоб створити нові сім’ї, а зійтися не зможуть, навіть якщо вона його простить тому що крім неї про зраду знаєте ще й ви і вона може злякатися, що ви її осудіть за це, таким чином ви взагалі можете втратити обох батьків бо опинитеся крайнім.

 3. Izumka [28.4 K] сказав:

  Не треба говорити. Більше, ніж впевнена, що Ваша мати знає про те, що у чоловіка – Вашого батька – є коханка. Безсумнівно, її це обтяжує, їй боляче, соромно, але в силу одній їй відомих причин, вона “закриває на це очі”. Якщо Ви їй розповісте, то їй буде боляче і соромно ще й перед Вами. Пожалійте мати. Батьки самі розберуться, коли вирішать, що це необхідно.

 4. Лелишна сказав:

  Дуже символічно…більшість чоловіків у відповідях виступили за те, щоб приховати факт зради. Тепер по суті. 1. Рішення важке, це безумовно, оскільки позначитися на всій родині. 2. Розмова з батьком необхідний однозначно. Цілком можливо, що ви помилилися і побачили те, чого немає. Якщо ви і праві може він сам зізнається вашій мамі в зраді і вам не доведеться приймати рішення. Якщо ж ні, попередити його що розповісте мамі. Не загрозою, а спокійно. Вмовляння і прохання не слухати. 3. Як можна м’якше розповісти мамі про те, що трапилося. Вона повинна знати. Так, можливо, буде важка розмова, розлучення. Але зберігати стосунки чи ні повинна вирішити вона. Можливо вона простить, але це тільки її право.

 5. Golden fish [8K] сказав:

  Ні, не варто. На жаль, діти завжди страждають від помилок дорослих. І це надовго, якщо не назавжди залишиться в пам’яті Вашої. Це ,можна сказати, важкий урок,випробування, яке відкриває очі. Мало які причини зради. Якщо скажете мамі, можете потім бути винним у розлученні батьків. Навіщо це Вам? Нехай самі розбираються.

 6. Leser [18.9 K] сказав:

  Я думаю, що всі в дитинстві вчили, що ябедничати недобре, тим більше втручатися в особисте життя батьків. Розповім одну таку історію: син розповів матері, що бачив батька з іншою жінкою на вулиці і не один раз. Чим справа кінчилася, запитаєте Ви? Батьки давно про це забули, помирилися і живуть щасливо, а ось відносини сина і батька довірчими перестали бути…

  Так що нічого говорити не треба: у кожної людини є свій «скелет у шафі» і лізти в цей шафа не треба…

 7. RUS2015 [28.3 K] сказав:

  Краще поки не говорити і спробувати батька розкрутити за мовчання. Через деякий час гулящий тато може бути сам захоче розповісти все матері. Але якщо такого не станеться, то краще звичайно помовчати, якщо хочеться зберегти сім’ю у повному складі. А раптом людина одумається і все повернеться на круги своя. Не треба завчасно пороти гарячку.

 8. oniks28 [35.9 K] сказав:

  Ой , зовсім не потрібно.Краще нехай залишається в щасливому невіданні.

  Цим ви однозначно, провокуєте в сім’ї скандали , які ще невідомо чим закінчаться.Хто від цього виграє , швидше за все ні ви, ні ваша мама, а тільки коханка.

  Вдома скандали, а у коханки тиша і спокій.Невідомо, що віддасть перевагу ваш тато.

  А так, може бути ваш батько розбіжиться з цієї коханкою найближчим часом.Тим більше, що він тепер відчуває себе винуватим перед вами.

 9. Сергій-Ідіот [30.6 K] сказав:

  Припустимо, розкажеш …

  Ну і хто від Цього виграє?

  Мати, родина чи ти?

  Якщо “виграє” тільки мати … але, коли” сім’я расспадет, то кому вигідно?

  Батьку? Тобі? Або матері?

  Адже, ти ж на двоє не ділишся. Правильно?

  Так що … раджу краще поговорити з батьком (перш матері).

  Хоча … життя – це складна штука. І не завжди “крайності” доречні.

 10. Pozitin [10.6 K] сказав:

  Не потрібно.

  Адже тоді можна зіпсувати всю подальше життя своїх батьків. Думаю, потрібно просто тоді поговорити з батьком, що б більше так не робив, і попередити його, що в іншому випадку можуть бути сумні наслідки для всієї родини.

 11. Loksergeevna [1.5 K] сказав:

  А я думаю, що потрібно, невже ваша мати буде жити в невіданні? Як кажуть, “Краще гірка правда,ніж солодка брехня.” Коли-небудь все одно все розкриється, а вам цього мама не пробачить. Не потрібно продовжувати добре жити із зрадником.

 12. ktljr [8.3 K] сказав:

  Ну тут дуже складний вибір з одного боку вашу матір зрадили, а з іншого боку сказати їй це скандал і розлучення так що тут вже вирішувати вам

 13. Samedy сказав:

  А ти кого більше любиш, батька, чи матір?
  В будь-якому випадку вирішувати тобі, але перед цим скористайся таким алгоритмом:
  1) Сядь, добре обдумай дане питання, зваж усі “за” і “проти”, подумай, яка буде користь з цього, чи це доречно, і т.д.
  2) Поговори з батьком про це, але серйозно, і не шантажуй на тему “купи мені …. або я розкажу все мамі”, а просто поговори, чому він зрадив, як він ставиться до матері, на х*я він взагалі на ній одружився і т.д.
  3) Знову все обдумай і на цей раз (якщо це буде доречно, зважаючи на інформацію, отриману з п.2) “пропусти те, що ти хочеш сказати через 3 сита”: “Сито правди” вже можна ігнорувати, “сито доброти” провалено (рахунок 1-1) і залишається “сито користі”…тобто, чи піде сказане тобою на користь матері, батькові і (найголовніше) тобі ._.
  А взагалі, з початку задумайся над тим, чи варто тобі взагалі запитувати думки примар з мережі, які судять по одному єдиному фактору? У тебе, що, немає власної голови на плечах?
  Хоча я сумніваюсь, що батько сприйме все адекватно і у вас вийде нормально поговорити. Тому просто візьми яйця в руки (образно кажучи) і перестань маятись фігнею…можеш забухати на тиждень з цього приводу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *