Що означає вчинок Земфіри на концерті в Тбілісі? Що хотіла сказати?

Що означає вчинок Земфіри на концерті в Тбілісі? Що цим вона хотіла сказати?
Ваше ставлення до вчинку співачки?

Відповідей: 5
 1. Людвиго [32.3 K] сказав:

  Про Земфіру давно не було чути, тут же вийшов як би піар, заява про себе, про свою позицію. Земфіра підтримує Україну, і це її громадянська позиція. Однак те, що вона зробила це в Грузії, змушує замислитися: що все-таки Земфіра хотіла сказати, яку думку донести? Може бути, вона так підкреслила єдність народів і виступила проти ворожнечі, чи це був просто несподіваний хід, їй дали прапор, вона їм трохи розмахувала і на цьому все закінчилося.

 2. Darina [14.2 K] сказав:

  Український прапор подали Земфірі із залу. Чи було так задумано, чи відбулося експромтом, широкій публіці невідомо. Все сталося під час виконання однієї з пісень. Земфіра недовгий час розмахувала українським прапором, а потім прив’язала його до стійки мікрофона. Публіка прийняла дане дійство з бурхливим схваленням. Якщо Земфіра щось і збиралася цим сказати, то це могло бути лише висловлення підтримки Україні. І ставлення в мене до цього дуже нормальне. Мене більше дивує ставлення тих відреагували, які звинувачують у зв’язку з цим Земфіру в непорядності, безсовісності і бажання підлизатися. Це що ж у людей в голові коїться?

 3. Людмила Григорівна [9.9 K] сказав:

  Деякі артисти не гребують нічим, бажаючи нагадати зайвий раз про себе. Ми любимо їх за творчість і нічого не знаємо про те, що у них в душі насправді. Поки не трапиться щось таке, що виявляє їх нутро. І виявляється, що на свій піар такі діячі змінюють і патріотизм, і порядність, і совість. Не думаю, що жест Земфіри повинен був висловити щось розумне і значуще. Інакше вона супроводжувала б його якимись слловами. Просто вона виступала в Грузії, де офіційно “люблять” Україну і “не люблять” Росію. Задобрила публіку, так сказати – підлизалась. Я б не пішла на її концерт після такого дешевого ходу.

 4. stydent [3.3 K] сказав:

  Якщо це не було задумкою а простий експромт, то у неї не було іншого виходу. Викинути прапор – не можна, тому махнула пару раз, ну а потім прив’язала щоб не заважав.

  І не треба сюди вплутувати політику.Свою політичну позицію вона могла спокійно озвучити, прокоментувати ситуацію з прапором або просто сказати пару слів

 5. Elden [157K] сказав:

  Може Земфіра просто поза політикою – це вона і сказала, що хоче дружби між народами!

  Хоча є таке повір’я – коли зав’язують вузол – хочуть щоб змінився напрям вітру, це так моряки роблять, можливо помиляюся, вони як раз таки на прапорі корабля і зав’язували вузол. Можливо Земфіра просить всю Україну змінити напрям і вийти з під ярма Євросоюзу та Америки, звільнитися від влади кров Україні принесла і стати справді незалежною Україною?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *