Що робити, якщо твій хлопець не вміє заробляти гроші?

І правильно витрачати теж не вміє. Шалено люблю свого першого чоловіка. Він старший за мене на 10 років. Разом ми майже 3роки. Він не працює офіційно. У нього золоті руки. Але от з роботою йому не щастить. Якщо у нього з’являються гроші то вони швидко у нього зникають. Я зараз не працюю тимчасово за станом здоров’я. Але все одно шукаю підробіток( промоутером і на дегустаціях). А у нього постійно немає грошей. Я намагаюся йому допомагати. І допомагаю і грошима й харчами. В майбутньому розумію, що треба буде з ним розлучитися. Та й батьки проти такого нареченого. Мене це засмучує. Я люблю його до божевілля. Може, я сама в чомусь винна. Може коли любиш, то будеш підтримуєш людини.

Відповідей: 2
 1. tester9 [50.8 K] сказав:

  Якщо у нього справді золоті руки, і людина має бажання їх застосовувати, але чогось не вистачає (мотивації, впевненості в собі, взаємодії з роботодавцем, виставляти грамотно цінник за свою працю) — це все можна виправити, ви можете допомогти в кожному окремому пункті.

  Якщо ж людина нічого не хоче, не бажає (а може, ще й не вміє, а золоті руки-плід вашої уяви), його влаштовує ситуація, коли грошима йому допомагають, то вже нічим не зарадиш.

  Визначитеся об’єктивно, який варіант насправді має місце бути, і дійте відповідно.

  Якщо перший варіант — підтримуйте, надсилайте, надавайте йому увернность.

  Другий варіант — біжіть..

 2. Bastard [534] сказав:

  підтримка повинна бути з боку чоловіка а не з вашої… Попуски подібне чоловікам , ви дивуєтеся чому їх стало так мало

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *