чи Варто брати кредит на дорогу машину, якщо зп маленька?

Відповідей: 11
 1. Дивовижна Поряд [157K] сказав:

  Володіння цим авто допоможе зарплаті вирости? Тоді – так. А якщо не допоможе, то залиште це піжонство. Якщо Ваші доходи впираються у відсутність гідного засоби пересування або недостатню статусність виду, то є сенс зробити вигляд, що Ви багатші, ніж насправді, або придбати щось надміцне-непотоплюване-танкоподобное замість консервної банки на колесах.

  Пам’ятайте про те, що страховка на пристойну машину не буває дешевою. Пам’ятайте, що Вам можуть вщент розбити її або викрасти ще до остаточної виплати кредитів, тоді будете виплачувати спогади про короткостроковому володінні розкішшю, гуляючи пішки і на трамваї туди, куди збиралися на машині. Не слід платити гроші за те, що насправді Вам не потрібно.

 2. ОЛЕКСАНДР 71 [19.8 K] сказав:

  Ні, не варто. Навіщо вам лізти в кабалу? У вас і без того маленька зарплата, а ще уявіть собі що вашу зарплату відчутно обрізають боргові зобов’язання на довгі роки. А уявіть собі таку ситуацію, що ви раптом залишилися без роботи. Що ви тоді будете робити!? А якщо ще врахувати що ви мешканка Росії, я вам тим більше зараз не раджу лізти ні в які кредити. Так як від вас приховують незавидну ситуацію, яка може в будь-який момент підкинути нехороші сюрпризи у фінансовому плані.

 3. Izumka [28.4 K] сказав:

  Не варто брати дорогу машину в кредит при маленькій з/пл. Мало того, що Вам доведеться щомісяця виплачувати кредит і обслуговувати саму машину, так ще щорічно примусово треба платити за КАСКО – це вимога банку. Плюс ОСАЦВ. А якщо ще й недавно отримали права, вартість страховки може бути астрономічною.

  Одна знайома взяла в кредит Hyundai Solaris при нещодавно отриманих права – менше року. Вартість КАСКО склала 70 тис. руб. (це було 3 роки тому).

 4. Надія Я [2.1 K] сказав:

  Якщо зарплата маленька, то кредит на дорогу машину навряд чи схвалять. Варто подумати кілька разів, адже дорога машина це дороге задоволення, потрібно не менше витрат, одні податки чого варті.Тому з маленькою зарплатою, якщо звичайно немає більше ніяких додаткових доходів, краще обходиться маршрутним таксі. Як роблять багато.

 5. Ivanovich [43.4 K] сказав:

  Слід розуміти, що навіть якщо Ви розрахували кредитні платежі, які будете выплачевать, автомобіль потребує утримання і палива. Тобто крім розплати за придбання Вам буде необхідно оплачувати страховку, паркування або місце де автомобіль буде знаходитися поза використання, періодичне утримання, не кажучи про те, що дорогий автомобіль може вимагати дорого ремонту і запчастин.

  Тому в першу чергу визначитеся автомобіль для Вас необходтмость чи ні. І далі порівнюйте цю необхідність з тієї ціновою категорією автомобіля, яка дозволить Вам бути автомобілістом, а не рабом дороге авто, на яке Ви будите витрачати всі кошти, якщо ще вистачить, відмовляючи собі в насущний, що безсумнівно знизить якість вашого життя.

  Якщо дороге авто це Ваш хліб, який з лишком покриє всі витрати, то тоді звичайно немає приводу сумніватися в придбанні. Але в такому випадку думаю у Вас не виникло б питання з уточненням маленької заробітної плати. Нерозумні покупки наборг дуже часто призводять до того що покупець залишається і без покупки і без штанів, які він ніяк не очікував втратити щось купуючи за чужий рахунок. Дороге авто при маленькій зарплаті ризик навіть тогода, коли купується за власні готівкові, а тут кредит, що за фактом означає що берете чуже авто, а віддавати будите свої гроші, та ще й з додатком. Чи варто воно того.

 6. Віктор З [13.8 K] сказав:

  Мабуть ви очікуєте і таку пораду:

  Беріть не замислюючись. Живемо один раз. Зімітуйте викрадення, а машину продайте. А гроші прогуляйте. З маленькою зарплатою адже таке собі не дозволиш.

  Чи все ж таки схаменеться? Так вже вам потрібна машина?

 7. Жирафка [49] сказав:

  Не варто, тому що банк може поміняти умови, і ви не зможете платити по кредиту, до того ж, може зламатися пральна машина або хтось з родини захворіє, як тоді виплачувати кредит?

 8. alexm12 [93.3 K] сказав:

  Крім того що ви дорогу машину купите, вас чекають великі витрати з її утримання. Так що якщо зарплата маленька то ви цю машину просто не зможете утримувати.

 9. Bastard [534] сказав:

  Якщо машина “дорога” не з-за марки та дизайну , а з-за д.т.н характеристик.

  Але зараз кредити брати не раджу

 10. Валентин-Махно [284] сказав:

  ні, якщо вже зовсім хочеться її купити-здай кров на плазму або продай нирку.

 11. Прощайте [2.1 K] сказав:

  Взяти кредит, купити дорогу машину і постійно стояти в пробках – думаючи:

  А власне, нафіга мені це потрібно було? Та й без кредиту вона не потрібна….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *