Релігія вигадка чи Еволюцію придумали ваша думка?

Відповідей: 5
 1. Galina12356 [14.5 K] сказав:

  Ні того ні іншого немає офіційних доказів вчених. Еволюція заперечує духовну суть людини, зводячи її існування до рефлексів і імпульсам, як у тварин. Більш того, має на увазі знищення одного виду людей, іншими у боротьбі за виживання за допомогою зброї. Все ‘нижчі’ види ( азіати, індуси, чорношкірі африканці) в результаті будуть знищені оскільки не вміють боротися за своє існування. Релігії говорять про духовної суті людини і пояснюють, як людина може вийти за рамки своєї тваринної природи. Теорія Дарвіна відображає пізнання самого Дарвіна, які висновки він зробив на підставі того, що бачив навколо себе ( колонізація, ставлення до жінки як речі, агресія тощо). Релігії також результат пізнання людини. Теорія еволюції, по суті представляє з себе систему цінностей (як і релігія), яка не керується духовними аспектами людського буття. Ні те ні інше не вигадка, а результат прагнення людини пізнавати себе і навколишній світ. Коли людина пізнає світ без духовних знань з’являються різні теорії про створення світу і аналізуються фізичні( або матеріальні) причинно – наслідкові зв’язки у світі, які потім беруть за основу вчені. Коли людина пізнає світ, спираючись на духовні знання, він бере за основу обидва аспекти духовний і матеріальний і бачить більш тонку зв’язок між двома.

 2. RussiyaninPro [6.1 K] сказав:

  Еволюція стосується конструювання життям нових форм організмів, тел, на основі більш ранніх. Це лише тіла на цій планеті від планктону і розгалужуються до птахів, риб, тварин і т. д. – тільки цього стосується еволюція, причому варто враховувати, що в релігії, а точніше – в саєнтології виявлено хто вирощує клітини тіла людини і чому цей хтось займається виключно тільки вирощуванням тел. І цей хтось- не матеріальний всесвіт, а духовна але дуже деградувала генетична сутність(і це не та душа, яка є особистістю, Я).

  Релігія – порівняй фізики, хімії, біології, астрономії – теж є областю накопичених знань про ту частину навколишнього світу, яка стосується знань про душу. Всі знання про духовний світ людство поміщає на поличку “релігія”.

  Проте існування душі вже неодноразово доведено наукою. Приміром наука про розум “діанетика” спершу виявила що людина незмінно починає згадувати події в яких безпосередньо брав участь але які відбувалися задовго до дати його народження. Ці дані були перевірені безліччю розкопок на різних континентах з метою визначити ступінь правдивості цих спогадів. І так було виявлено, що людина живе набагато більше, ніж говорить його метрика, і були отримані докази. Далі було багато нових досліджень, в ході яких була виявлена безпосередньо душа, виявлена і досліджена справжня історія людини на ділянці в проміжку часу тривалістю 78 трильйонів років. були розроблені та вдосконалені процедури відновлення потенцій розуму і духу.

 3. Kudriasha [3.2 K] сказав:

  Якщо Ви маєте на увазі різні погляди на походження видів (в т. ч людини) в теорії еволюції і релігії, то теорія еволюції дійсно, як говорилося раніше, лише спосіб пізнати цей світ і його закони. А ось з релігією, по-моєму, на багато складніше. У всіх релігіях світу йдеться про те, що Боги прийшли і чого навчили.

  Не дивлячись на те, що я християнка, я вірю в те, що багато знання були нам дані ззовні. Якийсь більш розвиненою цивілізацією. А древні люди дарувальників приймали за Богів. Проте я також вірю в існування Вищого розуму (Бога – в нашому розумінні). По-перше, якщо ти одного разу особисто зустрівся з Богом, то вже ніколи більше не будеш сумніватися в Його існуванні. А по-друге, навіть з слов’яно-арійських вед (веди Перуна) йдеться про те, що Перун прилітав і учив народ законам Бога Всевишнього. І до речі, ці закони дуже сильно схожі на 10 заповідей Мойсея)))

 4. Василь Котьоночкін [7 K] сказав:

  Ви, явно мусульманин за своїм переконанням, можете цілком однозначно прийти до висновку, що такі релігії, як зороастризм, індуїзм, буддизм – чиїсь вигадки. Навіть християнство на Вашу думку повинно означати віру в Бога з великим нальотом вигадки.

  Невыдумка – тільки релігія з назвою іслам.

  Про еволюцію трохи складніше. Так, ніхто не бачив, як з землерийки виходить тигр. Є купа викопних останків. Але простежити перетворення видів за цим решткам, потрібна купа фантазії. І частина цих фантазій може виявитися вигадкою. Особисто мені дуже подобається фантазія про аквапитека, але це моє упередження і я його нікому не нав’язую

 5. Інопланетянка сказав:

  Релігія і еволюція -це лише ТЕОРІЇ. І те і інше може бути брехнею, а може виявитися правдою хоча б частково, але на сьогоднішній день ні перше, ні друге не має явних доказів. Ніхто не буде заперечувати доказ теореми Піфагора, закону гравітації, законів Ньютона, адже все це знання, доведені на практиці, вони визнаються у всіх розвинених країнах, у той час як релігії і теорії про походження життя скрізь різні. Крім теорії еволюції існують десятки теорій про виникнення життя на землі, а так само існують декілька світових релігій, давнина релігій, теорій, а так само кількість їх послідовників зовсім не є показником істинними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *