Чому дружин/дів так довго приймають душ , ванну? Що так довго можна мити?

Відповідей: 7
 1. RASPBERRY1 [13.2 K] сказав:

  Жінкам може і потрібно трохи більше часу для прийняття душу або ванни чисто з гігієнічної точки зору, але з точки зору емоційної, вони дуже далеко попереду чоловіків. Мужику в душі що потрібно? Швиденько змити з себе запах поту, вулиці, роботи і т. д. і т. п. Навіть при самій ретельній обробці 30 хвилин – це, напевно стелю!:) У жінок же це ціла наука і церемонія! Це при умові, що потрібно просто прийняти душ! А якщо мова йде про прийом ванної, та ще зі всякими релаксуючим “примочками”, то це перетворюється на справжнє поклоніння і годиною справа не обійдеться:) А потім треба час, щоб помилуватися собою та оцінити дію того чи іншого “чудодійного” кошти, яке було додано у ванну досягнення якогось неймовірного ефекту!:) Просто, крім коханої дружини, у мене ще дві дорослі дочки! Думаю, коментарі зайві!…:) Але купуватися і виходить у мене.

 2. Jullias [7.2 K] сказав:

  Ми там валяємося-розслабляємося.

  Завдала масочку на волосся – потримала 15 хв, намазала іншу.

  Волоски на ногах зачесала, поклала, залишилася незадоволена – поголила.

  Спинку скрабиком пошкребла, ніжки пошкребла, пузико собі помассировала – на півкіло схудла одразу (за рахунок відпалою бруду.

  П’ятки пемзочкой потерла – ще мінус півкіло. Дивись, ось так весело і непомітно 2 години пройшло.

  Терпіть, чоловіки, ви любите нас саме таких: свіженьких і доглянутих.

 3. Ivanovich [43.4 K] сказав:

  На прикладі дівчат, яких знав, дружини і дочки вже таким питанням не задаюся. Якщо мені достатньо просто помитися, то дівчині, жінці цього мало. Як правило крім того, щоб очистити тіло водою, час займають різні процедури, пілінг, епіляція, маски, догляд за ногами, за волоссям. Все те, чого чоловіки не уделют уваги в силу відсутності необхідності, ну максимум часу на гоління витрачу, а жінкам не встигнути, занадто багато частин тіла вимагають догляду. Тож коли дружина виходить з ванної кімнати через годину, то унивительного для мене вже нічого немає.

 4. nsnatas [754] сказав:

  Чоловіки, питання відпаде сам собою, якщо ви порівняйте ваші рыльно-мильні засоби і наші!

  У вас зазвичай стандартний набір: мило, крем і лосьйон після гоління, іноді шампунь, ну і особливо іноді гель для тіла – все!

  А подивіться, що у жінок, для кожної ділянки тіла своє засіб, і,звичайно, потрібно більше часу, щоб виконати всі лазневі процедури!)))

 5. Gekata [24.7 K] сказав:

  Ви краще запитайте, що вони удвох в кафе (на дискотеці) в туалеті роблять півгодини? Ніколи не розуміла, хоч сама жінка …

  У ванній хоча б поплавати так можна розслабитися хвилин 15, потім у власному поту плавати все ж неприємно. Душ – теж займає хвилин 15, більше там робити нічого. Про туалет в громадських місцях взагалі мовчу.

 6. Дольче Віта [901] сказав:

  Тому що ми робимо різні маски на обличчя на волосся, які займають багато часу…. Та й взагалі нам властиво багато часу витрачати на свою зовнішність.

 7. Melisa95 [10] сказав:

  Спочатку миє все тіло, потім просто насолоджується теплом. Або навпаки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *