Чому до дівчини в короткій пристають,а в довгому немає?

Відповідей: 8
 1. GaryKing [24.6 K] сказав:

  Так немає ніякого зв’язку між довгій спідниці або там глибиною декольте і інтересом до дівчини. Деяким дівчатам більше йдуть короткі спідниці, деякі виглядають більш жіночними і бажаними в сукнях в підлогу. Деякі чоловіки люблять як можна більше жіночого тіла напоказ, щоб дупа була відразу видно з під спідниці і цицьки вивалювалися, інші люблять деяку загадку і порушуються уявляючи, що ховається під довгою спідницею, хоча ховається не зовсім вірно, правильно підібрана довга спідниця або плаття може підкреслити сексуальну фігуру як ніяка міні не зможе.

  Саме “пристають”, а не “знайомляться” як правило всякі гопники і інші тварини з примітивною програмою дій зі зваблення дівчат, яким подавай максимально голу бабу, ось і здається що частіше.

 2. Угорець [86K] сказав:

  Пристають тільки невиховані особистості.Яких.на жаль,стає все більше.

  Ну і дівчина в короткій теж вирішила “блиснути” принадами з конкретною метою,а саме,щоб комусь подобатися.

  Мені теж подобаються такі речі,але я знайомий з правилами хорошого тону.

  І дівчина в короткій повинна розраховувати і на те,що з цими правилами знайомі не всі.Вибір стилю має на увазі і вибір відповідальності за можливу інтерпретацію іншими людьми.

 3. SIRINA [21.7 K] сказав:

  Чоловік так влаштований, що він обов’язково подивиться, на те, що показують (я маю на увазі оголені частини жіночого тіла). Це природа, інстинкт, нікуди від цього не дінешся. Вихований чоловік просто подивиться і нічого не скаже, а не вихована і позадиратися не проти. Він мислить так: “Якщо дівчина показує свої принади, значить вона і сама хоче, щоб до неї приставали, а чому б і не спробувати роздобути “легкий хліб”?

  Тому, жінки, бруду і так вистачає в суспільстві, будьмо розсудливими і вести себе так, щоб наш одяг не викликала у чоловіків хіть, а виховувала повагу. Адже ми цього варті.

 4. Красоточка [60.7 K] сказав:

  Коротка одяг – будь то футболка, топ, спідниця, сукня, шорти… показник легкодоступність, оскільки неприкрытость говорить про розкутості і якщо про не вседоступності, то практично про вседозволеності.

  Давненько прикривати своє тіло стало нормою,так уже склалося в нашому суспільстві, та й до того ж не варто забувати психологічний факт – голе тіло навіть не так порушує, як напівприкрите або напівоголене.

  Тому причини наявності!

 5. SkyNick [27.2 K] сказав:

  Тому що в коротких нарядах краса, збудження, таємниця (що під ним?)… І ця таємниця трохи прочинені, а як кажуть: апетит приходить під час їжі.

  До того ж, чомусь вважається, що дівчина в коротких нарядах більш розкута, а отже, і шанси отримати її збільшуються.

 6. Вікарі [4.5 K] сказав:

  Короткі спідниці, шорти, напівпрозорі кофтинки – все це виглядає дуже загадково. Чоловік навряд чи дозволить своїй жінці одягатися таким чином. Хіба, що тільки вдома. А якщо ж жінка гуляє по вулиці в короткій спідниці, то багато хто думає, що вона вільна і як би натякає на те, що не проти познайомитися.

 7. vita22 [2.3 K] сказав:

  А мені здається на смак і колір товариша немає ! Коротка довжина не залишає жодної загадки і мотивує на що більше ніж довгі (якщо пощастило) ноги.А ось в довгому вбранні є якась загадка (ну що під ним, і мене влаштовує довгий варіант на жінках.

 8. ігор максимов [1.3 K] сказав:

  в короткій спідниці пристають тому що в дівчині відкриті всі прелясти жіночої краси тому і чіпляються

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *