Скільки коштує оплата могили в Європі (плата вноситься раз в 5 років)?

Поки родичі платять за землю на цвинтарі останки родича або близької людини будуть лежати в могилі,але як тільки перестають вносити плату,ексгумують останки і ( в кращому випадку) кремують, а в гіршому – страшно сказати…У зв’язку з цим питання: яку суму потрібно вносити, щоб кістки рідної людини не викинули геть з місця останнього спочинку?

One thought
  1. променисте Сонечко сказав:

    У Франції,наприклад,догляд за похованнями здійснює держава,Але для того, щоб земля “не пропадала даремно”, з родичами померлого полягає контракт на 5.10 або 25 років, згідно з яким вони зобов’язуються вносити орендну плату за користування землею,яка використовується під могилу,або може полягати цільовий договір на зберігання урни з прахом в кулумбарии.Вартість місця залежить від конкретного кладовища.Якщо договір оренди не продовжується,то останки викопують і або ховають у “фос коммюн”-це щось подібне до братської могили,або кремують. Вартість оренди в середньому складає 200-500 євро в рік.

    Якщо за могилою ніхто не доглядає і не вносить орендну плату,то прямо на могилу виставляють червоний трикутник-знак того,що могилу скоро “звільнять”, а звільнену землю знову здадуть в оренду.

    Про правила, стандарти і управлінні кладовищами в країнах Європи можна прочитати здесь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *