Можна зиготу вважати організмом клітинного рівня?

Відповідей: 8
 1. LILKAjan [10.2 K] сказав:

  Зигота з себе представляє запліднену яйцеклітину, тобто вона ще клітка, але оскільки ми вважаємо, що вже після злиття спрематозоида з яйцеклітиною починає утворитися організм дитини, то можна сказати, що зигота організм клітинного рівня.

 2. ValentinaK [12.8 K] сказав:

  Зигота і є клітина, що утворюється злиттям двох клітин.

 3. naprodagy [16.2 K] сказав:

  Так зигота вважається організмом одноклітинного рівня. Адже після злиття яйцеклітини і сперматозоїда – це вже і буде вважатися орзанизмом, але тільки одноклітинного рівня. Ось що пишуть з цього приводу у Вікіпедії: https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B8%D0%B3%D0%BE%D1%82%D0%B0.

 4. набридлива какашка [9.2 K] сказав:

  Вона утворюється при запліднення ( яйцеклітина+ сперматозоїд) , термін Зегота ( в перекладі подвоєний або спарений) – вчений ввів Страсбургер. На ваше питання – Можна чи ні вважати зиготу орган. клеточн. рівня, я думаю що так.

 5. Mishka22 [23.8 K] сказав:

  Зигота – це клітина, що утворюється в результаті злиття двох інших організмів клітинного рівня – сперматозоїда і яйцеклітини. Безумовно, вона і є організм клітинного рівня, що тільки має 2 набору хромосом.

 6. haleron [6.8 K] сказав:

  а чому б і ні , це вже клітина , яка з’явилася з злиття двох інших, і має всі ознаки з-за яких ми може так говорити і говорити. Це повністю справжній організм , який складається з однієї клітини .

 7. XRomanX [2.2 K] сказав:

  Зигота це запліднена яйцеклітина,вона утворюється злиттям двох клітин.і відповідно якщо зигота Одноклеточнный організм,то вона і буде являтся організмом клітинного рівня,що тільки має 2 набору хромосом

 8. Олексій Цемахович [72.7 K] сказав:

  Цікаве питання. Зигота одноклітинного організму – це звичайно організм клітинного рівня. Напевно зиготу многоклеточного організму можна вважати короткої стадією одноклеточности.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *