чи Можна давати молоко дитині 9 міс.?

Дитині 9 міс, днями відмовився від грудного вигодовування, вдень проблем немає, а от вночі прокидається і просить їсти. Одне годування заміняю кефіром (120 гр випиває), через три години прокидається і ще просить. При цьому від рідкої каші в пляшці відмовляється, суміші не їсть взагалі. Можна давати молоко магазинне або краще коров’яче)?

Відповідей: 3
 1. UBS [16.1 K] сказав:

  9 місяців молоко вже можна давати до року дитина повинна їсти парові котлетки, так що… Від магазинного відмовилася б на Вашому місці, там чого тільки тепер не напихано.Якщо є можливість, то краще знайти когось, хто продає своє молоко, але і його перший час краще розводити водою і кип’ятити.

  А взагалі молока такій дорослій дитині на ніч вже замало. Не їсть каші – пробуйте овочеві пюрешки, протерті м’ясні пюре, банан. Тільки не всі одразу -1 новий продукт на тиждень приблизно. Ну і пам’ятайте: перший час дитина не буде їсти ні один новий продукт. Йому потрібно звикнути до нового смаку. Починайте поступово: ложечку каші дали, інше молоко або кефір, який він любить. На завтра вже 2 ложечки каші і знову кефір. Так і звикне. А взагалі ми в 9 місяців вже у всю курячий супчик (без піджарки) їли. Удачі Вам!

 2. Oksblag [11.6 K] сказав:

  Доброго Вам часу доби!

  Ну взагалі-то магазинне молоко і є коров’яче. Просто його всіляко перевіряють і готують до продажу нам, споживачам.

  І, звичайно, таке молоко можна і потрібно давати девятимесячному дитині. Думаєте, просто так з’явилися рядки:

  У молоці для малюків дуже багато потрібного і корисного.

  найголовніше, не забувайте підігрівати (можна і прокип’ятити, якщо не до кінця довіряєте магазинного молока). Можна додати і сахарку, якщо у Вас росте сластьона. 🙂

 3. оксаша [2] сказав:

  Доброї ночі!

  Магазинне молоко, я б теж не радила!У ньому одні консерванти і т. д і т. п. На крайній випадок, якщо будете брати молоко в магазині, вибирайте з найменшим терміном зберігання! Ми почали пити молоко в 3 місяці. Справа в тому, що у мене двійня і молока на двох не вистачало, ми знайшли чистеньку, прищеплену козу і поїли своїх малявочек козячим молоком. Спочатку я кип’ятила і розбавляла його водою, тепер вже немає , нам 1 рік 1 місяць!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *