Чому ембріональний період вважають найважливішим в онтогенезі?

Відповідей: 4
 1. Tju сказав:

  Ембріональний період вважають найважливішим в онтогенезі цілком справедливо. Саме в цей період відбувається закладка всіх найважливіших для організму органів і систем. Формується так звана вроджена патологія або здорова дитина. Тому в цей період мама повинна берегти своє здоров’я та здоров’я майбутньої дитини – відмовитися від шкідливих звичок, не хворіти вірусними захворюваннями, вести здоровий спосіб життя, уникати стресів і т. д. Закінчується ембріональний період народженням дитини.

 2. Luchia [101K] сказав:

  Тому що в цей період відбувається закладка всіх органів і систем майбутньої дитини.Захворювання,інтоксикації,інфекції,загалом всі несприятливі фактори,особливо небезпечні для плоду,саме в ембріональний період,так як можуть порушити процес нормального утворення органів і систем.В результаті чого,може народитися дитина з вадами розвитку.Тому,майбутнім мамам,необхідно уникати інфекцій,інтоксикацій,не курити,не вживати спиртне,без необхідності та призначення лікаря,не вживати лікарські препарати.Загалом,берегтися і вести здоровий спосіб життя.

 3. elena-kh [191K] сказав:

  Тому що саме в ембріональному періоді відбувається найбільш важливий розвиток – закладаються всі органи і системи організму. Саме тому мама в період ембріонального розвитку повинна вести здоровий спосіб життя, не палити, харчуватися натуральними продуктами, дихати свіжим повітрям. І найголовніше – мама не повинна нервувати!

 4. Sasha-vip [3.4 K] сказав:

  В цей час закладається сама важлива генетична інформація і ембріон в утробі матері розвивається, а значить на нього можуть впливати різні токсини!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *