Як прибрати цвіль з дитячої коляски?

прибрав коляску в гараж т. к. дочка підросла,а тут синочок народився.коли побачив її, мало не зомлів.майже вся дрібними крапками на крізь.милом,парашком і жорсткою щіткою тер,не допомагає.що робити підкажіть,

Відповідей: 4
 1. Nasty1 [10K] сказав:

  Нічого вже не вдієш. Викидайте цю коляску. У нас у знайомих така ж історія. Дорогущу коляску прибрали в гараж, причому накрили її, а не так залишили. Коли у нас народилася дитина, вони хотіли віддати нам цю коляску. Але відкривши її, ми зрозуміли, що коляску доведеться купувати нову. Ця була цвілі, з неї вже нічого не зробиш. Пішов незворотній процес. Так що моя порада всім, не зберігайте коляски в гаражі. Якщо зберігати, крім гаража ніде, то найкраще продати її.

 2. Тутис [14.4 K] сказав:

  Викинути і купити нову. Цвіль складно вивести, особливо з такого предмету, як коляска, велика площа, різні матеріали. Здоров’я дитини важливіше.

 3. Juliya3 [10.1 K] сказав:

  Погоджуся з Тутис, на жаль коляску доведеться викинути, цвіль як іржа – якщо глибоко в’їлася нічим ви не заберете. І звичайно ж вона зовсім не корисна для малюка, так і вигляд теж має значення. Купіть нову або б/в і більше не зберігайте коляски в гаражі.

 4. UBS [16.1 K] сказав:

  Можна зняти всю тканину і по ній викроїти нову – ательє це зроблять не дорого і швидко. Тільки тканина доведеться пошукати. Цвіль вивести не вийде – плями все одно залишаться. Або купуйте нову коляску.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *