Чому українці цікавляться політикою набагато більше росіян?

Відповідей: 2
 1. Goldilocks [126K] сказав:

  О, політика – це наше життя. Коли влада винищує український народ і раскрадывает країну, тут не можна залишатися байдужим. Принаймні, мені не байдуже, в якій країні буде жити мої діти і онуки.

  Неможливо мовчки спостерігати за подіями. За 2 роки правління теперішньої влади, населення скоротилося на пару мільйонів, накрутили ціни в рази (у т. ч. за комуналку), людям створили каторжні умови праці. Пенсіонерів та інвалідів доводять до передчасної смерті. Жінки народжують по одній дитині. Якщо двоє – це вже подвиг. Великий бізнес, і особливо, олігархи, процвітають. Середній і дрібний бізнес тиснуть на корені. Роботодавці оборзели до межі. Змушують співробітників тягнути на собі відразу кілька посад, за переробку не платять зарплату затримують і дроблять на кілька частин.

  Ноги ростуть звідти ж – з “законів”, прийнятих цією владою.

  Практично неможливо тихенько сидіти у своїй конурі і не гавкати. Тому що завтра тебе можуть безправно виселити з твоєї власної буди, видавши новий фантастичний закон.

 2. Tju сказав:

  Росіяни, мабуть, звикли, змирилися і нічого особливого, ніяких змін на краще не чекають. А українці, швидше за все, зараз пасіонарні, проявляють політичну активність і небайдужість до того, що відбувається в країні. Шукають шляхи виходу. Для них ще не все втрачено). І удачі вам, брати-слов’яни!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *