Робите ви заготівлі лікарських трав? Які?

Відповідей: 4
 1. K s u s h a [86.5 K] сказав:

  Так, особисто заготовляю трави на зиму.

  Взимку, коли холодно – більше волію пити гарячий , ароматний , смачний чай з медом із лікарських трав.

  На першому місці завжди стоїть заготівля з квіток липи, коли цвіте липа – завжди в цей момент хочеться випити ароматний чай, що надає особливий неповторний смак.

  Ну і звичайно не залишаю без уваги заспокійливі трави , як – м’ята перцева, меліса, пустирник, ягоди глоду, чебрець, материнку, ромашку.

  Кожна трава має свої лікувальні властивості, наприклад – добре при простудних захворюваннях, в тому числі від кашлю – допомагає чебрець,ромашка, липа.

  А щоб заспокоїти нерви або усунути безсоння, до речі випити ароматного чаю з м’яти, меліси або зробити настій/відвар з кропиви собачої.

 2. veber1201 [7.1 K] сказав:

  Найчастіше збираю липу і ромашку сушу і потім додаю взимку в чай, навіть без застуди та інших хвороб, зовсім небагато в профілактичних цілях, також сушу листя малини, кукурудзяні рильця, плоди шипшини,а листя м’яти і меліси складаю і зберігаю в морозильній камері, вони відмінно зберігаються, коли потрібно дістала і додала в чай.

 3. ktljr [8.3 K] сказав:

  Я збираю м’яту, чебрець, сушу їх простої потім зберігаю в тряпичном мішечку, так само можна ще збирати липу як раз зараз саме сезон і листя айви дуже корисні речі при застуді

 4. гвоздика [8.7 K] сказав:

  Я збираю дуже багато трав. Постійно роблю збір від застуди на зиму. а інші збори за замовленням. Для кращого кровообігу роблю протисклеротичний збір, збір при хронічному гастриті для дочки. Далаю збір для сина при хронічному гаймориті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *