чи Можливо влаштуватися на роботу за кордоном?

Або це все лохотрон? Я побачив оголошення про прийом на роботу в Грецію, вахтером на автостоянці, відкривати шлагбаум. 1500 євро. Безкоштовне харчування і проживання. Ось думаю зателефонувати чи ні?

Відповідей: 2
  1. Moreman-fisher [68.8 K] сказав:

    Якщо у Вас вік не такий великий, як у мене, хорошу роботу Вам знайти краще в Росії, а особливо в Москві. Я живу зараз в одній з країн ЄС. Спочатку пенсії вистачало, і я просто підробляв, іноді підвозячи своїх співгромадян до аеропорту і звідти. Але пенсії стало не вистачати через падіння рубля, тому довелося шукати роботу. І я її знайшов. Спочатку працював рятувальником на басейні, а потім перейшов доглядати за інвалідом -співвітчизником. Оплата, я вважаю, невелика 250-300 євро в місяць. Але є один серйозний нюанс – у мене є тимчасовий вид на проживання (ВНЖ). Без нього, вважаю, влаштуватися на роботу буде проблематично. Зарплата 1500 євро – велика навіть для місцевих жителів. Тут місцеві отримують навіть на добре оплачуваних роботах 500-600 євро. Але ж це – аборигени. А взагалі-то, якщо пошукати, і зарекомендувати себе, роботу можна знайти. Але комуналка, харчування та проживання, треба врахувати, тут не дешеве. Ну а про Греції в цей період взагалі сказати щось певне дуже важко.

  2. Дмитрий1978 [38K] сказав:

    Доброго дня! Звичайно, можна. Було б бажання. У мене племінниця нещодавно в Штати полетіла. Хоче трохи заробити, а потім поїхати по Європі на екскурсію. Єдиний нюанс – потрібно добре знати мову. Плюс, можливо, доведеться пройти співбесіду по скайпу. Знову ж таки – як його пройти, не знаючи мови? А в іншому – чому ні? Але така робота, про що Ви пишете – це робота для студентів і пенсіонерів. А також, знаючи які зараз відбуваються події, можна і засумніватися в наявності у них такої роботи. Потрібно пробувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *