Як залишатися спокійним і не лізти з кулаками?

От якщо тобі сказали щось грубе, як залишатися спокійним? ніби як якщо не відповіси, то весь час будуть що-небудь говорити. а так, відповісти один раз серйозно з матом, то одразу зрозуміють. у мене, якщо чесно, планку відразу зносить. але я завжди по справі! ось наприклад якщо мені просто так, не з-за чого, скажуть “скинь звідси мудак”, як реагувати? адже можна спокійно сказати “відійди, будь ласка”

Відповідей: 4
 1. Вікторія Ю [2.4 K] сказав:

  Якщо відповідати на грубість грубістю, на хамство – хамством, нічого доброго не буде! Дуже важко не реагувати на такі витівки. Але часом буває, що по іншому не виходить. Я дивлюсь по ситуації, якщо можна уникнути конфлікту, то краще промовчу. Якщо ж ні, то… вибачте, як кажуть – “за що боролися на те і напоролися!”

 2. AieX [1.8 K] сказав:

  Так насправді дуже не просто залишатися спокійним у таких перепетіях але потрібно бути вище хамства і не відповідати на провокації. Ще можна робити як Швейк коли тобі кажуть ти ідіот то просто треба погодиться з цим, і на цьому конфлікт закінчиться.

 3. Я Щаслива [4.1 K] сказав:

  не Можна образити того, хто не ображається.

  не Можна принизити того, хто не принижується.

  Спробуйте ставитися до таких ситуацій з самоіронією : можна не реагувати зовні , а про себе подумати – Так, мудак, але мене баби люблять!

  І нерви спокійніше, і ще не зрозуміло хто в такій ситуації залишиться в дурнях.

 4. oleh007 [22.4 K] сказав:

  На добро треба відповідати добром, а на зло злом я так вважаю.Так що якщо вам нагрубили того не треба себе стримувати і відповісти. Тому що якщо промовчати людина який вас образив буде відчувати себе безкарним і буде ще більше грубити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *