Як відповісти сусідові за шкідництво і чи потрібно це робити?

У мене двоє маленьких дітей. У сусіда поїхала відпочивати мамашка і він відривається. Вчора у нього після десяти вечора до пів-двеннадцатого гриміла музика. Я втомився робити йому зауваження і кожен раз до нього ходити. Вчора я просто викликав наших доблесних поліцейських. Ті злякалися їм відкривати двері. Після цього я встаю вночі і розумію, що в квартирі немає світла. Пішов до читку – один автомат вимкнений. Природно, це справа рук сусіда. А якби я вчасно не помітив, то до ранку б у мене потік холодильник. Я відчуваю, що це не останнє шкідництво. Що йому на це відповісти або просто випрасувати його фізіономію?

Відповідей: 4
 1. Nasty1 [10K] сказав:

  Поки ніяких крайніх заходів не потрібно робити. Якщо історія з музикою і шумом не припиниться, викликайте знову дільничного поліцейського. Хоч кожен день викликайте, скаржтеся на них, ви маєте на це право. Також можете повісити замок, там де у вас лічильники, щоб ніхто туди свої руки більше пхав. Є такі люди, які слова не розуміють.

  Згадався один випадок. Наш сусід знизу, один час врубал музику вночі, причому на всю котушку, до нього приходили сусіди зі скаргами, але музика затихала лише хвилин на 10. Потім всі плюнули і більше до нього не ходили. Він настільки оборзів, продовжував влаштовувати вечірки, і почав виставляти вночі музичний центр на балкон. Так всю ніч у нас на районі грала Глюкоза.)) Поки, в один прекрасний момент до нього вночі не прийшли з сусіднього будинку. Вони йому так розбили писок, що на сходовому майданчику була калюжа крові. Натомість, після цього випадку, музику він ще кілька років не включав.)

 2. Елена125з [28.2 K] сказав:

  У нас теж один час був такий сусід. Він взагалі посеред ночі врубал музику так, що ми з ліжок падали. Ми теж викликали міліцію і до речі теж автомат йому вирубували, а він бігав в помсту нам вирубував. Ніхто йому ніяких штрафів не виписував, він просто всіх ментів посилав і нас разом з ними. Загалом закінчилося тим, що зібралися кілька сусідів, ввічливо постукали в двері, і дуже ввічливо перебили всю апаратуру, а також попсували фізіономію сусіда і пообіцяли ще багато розваг, якщо ще раз почують, хоч би писк з його квартири. Але у нас був важкий випадок, сусід був наркоман і алкоголік, плюс судимий. У вас же я так розумію ще більш чи менш адекватний сусід. Поясніть йому, що навколо живуть теж люди і якщо музику після одинадцяти не можна врубати за законом, то вже нехай він дотримується закону.Тому що недотримання закону може призвести до недотримання закону вами. Що можливо призведе до його розбитою морді, невідомими особами.

 3. simpl [38K] сказав:

  Відпрасуйте фізіономію – це погана ідея..

  Знаю безліч випадків, коли люди за це отримували термін, хоча якщо визнати, що вони мали рацію, що негідникові наподдали..

  Але є статті КК про нанесення побоїв різного ступеня тяжкості, от ви йому начистили пику, а він пішов і засвідчив і “заяву” накатав..

  І браві менти, ті що ніяк не могли приборкати цього типу з задоволенням потягнуть вас у СІЗО, а суд з великою часткою ймовірності визнає вас “злісним порушником порядку” і впаяли пару років, а то й більше..

  Тому якщо йому і відлупцювати, то не калічити і обов’язково БЕЗ СВІДКІВ і мати алібі, крім того перевентивно на цього типу самому написати заяву…

 4. UBS [16.1 K] сказав:

  Якщо на Вас гавкає собака, то Ви стаєте на коліна і теж починаєте на нього гавкати?

  Не варто опускатися до рівня сусіда, тим більше, що ні до чого хорошого це не призведе. Я думаю, що якщо Ви не будете звертати уваги, то сусід теж незабаром заспокоїтися. Не майте його своєю енергією, навіщо Вам це?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *