Референдум в Греції. 05.07.2015. Яке питання винесено на голосування?

Референдум в Греції. 05.07.2015. Яке питання винесено на голосування?

Відповідей: 4
 1. Юричек [40.1 K] сказав:

  Греки зараз вирішують долю країни, яка визначить їх подальше майбутнє на кілька десятиліть. Якщо вони все-таки приймуть вимоги країн-кредиторів, то автоматом потрапляють в залежність від них і будуть змушені підтримувати будь-які рішення країн Євросоюзу, навіть якщо вони суперечитимуть національним інтересам самої Греції.

  Але і при відмові від цього, грекам теж нічого хорошого не світить. Залишитися в економічної прірви нікому не хочеться.

  Зараз неможливо сказати, як завершиться референдум, за попередніми даними результати майже однакові. І також не знаю, чи корисно буде Росії мати такого “друга”, як Греція, якщо вона все-таки піде з Євросоюзу. Те, що нам говорять з телевізора – це ще бабуся надвоє сказала. А що насправді знають тільки ті, хто перебуває на вершині влади. І ніколи нам про це не розкажуть.

 2. Просто Хома сказав:

  Сьогодні, 05.07.2015 р., у Греції проходить референдум.

  На голосування винесене єдине питання: приймати чи вимоги кредиторів і продовжити раніше розпочату політику жорсткої економії або ж відмовитися від усіх пропозицій “трійки”.

  Попередні опитування показали приблизну рівність, тому передбачити підсумки референдуму практично неможливо. Але, вже зовсім скоро стане відомо, який шлях вибере Греція: свій власний або ж у складі Євросоюзу.

  Як по мені так краще б вони залишилися, зараз ні кому не потрібні зміни, які обов’язково приведуть до нового перерозподілу сфер впливу, а також до нових взаємин, це обов’язково позначиться на виробництві багатьох країн, що призведе до зниження цін на ресурси. А вже хто від них цілком і повністю залежить, ми всі прекрасно знаємо.

 3. правда-правда сказав:

  Погоджуватися чи країні на умови кредиторів чи ні?

  Саме таке питання було винесено на голосування на минулому в Греції референдум. Як я розумію умови кредитування були драконівські, а тому, Греція сказала своє вагоме НЕМАЄ. Таку відповідь обрали понад 61% тих, хто взяв участь у референдумі.

 4. Nilama сказав:

  Греки обговорювали потрібно країні прийняти умови інших членів євросоюзу і перейти на режим суворої економії. Тобто затягнути пояс тугіше як у свій час зробили інші країни. Під час кризи деяким страном довелося знизити пенсії! Збільшити вік виходу на пенсію. І т. д. Грекам належало вирішити, що їм важливіше комфорт або віддати борги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *