Які підсумки референдуму в Греції 05.07.2015?

Які підсумки референдуму в Греції 05.07.2015?

Відповідей: 9
 1. ZUBR1961 [22.5 K] сказав:

  Згідно попередніми даними на вечір 05.07.2015), поки що лідирують ті, хто поставив у графі “ні”. Питання було про те, чи погоджуватися Греції на умови кредиторів чи ні.

  Отже, на даний момент оброблено близько 10% голосів, з яких понад 59% поставили позначку навпроти графи “ні”, а близько 40% – “так”.

  Але це попередні дані. Екзит-поли не проводилися, тому остаточні результати будуть відомі вранці. Грецькі ЗМІ (телеканали) проводили соцопитування, підсумок був приблизно таким же: з невеликою перевагою лідирували прихильники “ні”, розрив склав декілька відсотків.

  На ранок 6 липня 2015 року, коли підрахували 100% бюлетенів, результат виявився наступним:

  “Ні” сказали 61,31% проголосували;

  “Так”38,69% взяли участь у голосуванні.

  Всього в референдумі взяло участь 58% населення країни. Результат голосування виявився досить сумним, за словами глави Єврогрупи, але прогнозованим.

  Тепер на позачерговому саміті ЄС обговорюватимуть програму гуманітарної допомоги Греції.

 2. Дивовижна Поряд [157K] сказав:

  Дві години тому було підраховано 85% голосів. Найновіші відомості про результати референдуму можна знайти здесь (це англомовна сторінка офіційного сайту міністерства внутрішніх справ Греції, яка постійно оновлюється у міру надходження нових відомостей).

  результати референдуму

 3. Ninaarc сказав:

  У грецькій референдумі взяли участь понад 50 % жителів країни, що більше передбачуваної явки. В результаті голосування при 100 % оброблених бюлетенів 61.31 % виборців проголосували проти рекомендацій кредиторів, сказавши тверде “ні”. Відповідь “так” відзначили 38.69 % виборців Греції, а 5.8 % бюлетенів виявилися недійсними. Референдум показав, що більшість греків не згодна з умовами міжнародних кредиторів.

 4. Дублон [14K] сказав:

  Підсумки недільного референдуму: 61,31 % греків проголосували проти умов кредиторів і, відповідно 38,69 % сказали “ТАК”.

  Європейська Комісія вже заявила, що поважає думку більшості, ця ситуація в Греції буде обговорюватися на екстреному саміті лідерів єврозони 7 липня 2015 року.

  Ну, а тим часом, тисячі греків святкують підсумки референдуму і прем’єр-міністр Греції Алексіс Ціпрас подякував усіх за цей непростий “хоробрий вибір”.

 5. правда-правда сказав:

  Досить висока явка вийшла на референдум в Греції 62,5%. Це не дивно, адже вирішувалась доля країни, як вона далі буде жити. Питання було поставлено таким чином: погоджуватися чи Греції на умови кредиторів чи ні. І за останніми даними вже очевидно, що Греція сказала НІ. За такий варіант проголосувало більше 61%.

  дивимося далі як будуть розвиватися події.

 6. Oleg74 сказав:

  За останніми даними, які, швидше за все, вже будуть остаточними в грецькому референдумі, людей, хто поставив галочку в графі ” НІ “, було більше і в процентному відношенні їх 61,31 %. За відповідь ” ТАК “ проголосували 38,69 %. І це при тому, що в голосуванні взяли участь 62,5 %.

  Так що більшість жителів Греції були проти умов від міжнародних кредиторів.

 7. Інтернаціоналіст сказав:

  Судячи за останніми даними экзитзполлов, відповідь “ні” на питання про згоду з умовами, запропонованими кредиторами, набирає на 4-7% більше голосів прийшли на дільниці, ніж згоду з ними. Воно й не дивно: підвищення пенсійного віку до 67 років та інші антисоціальні заходи навряд чи мають дуже високу популярність.

 8. Дмитро з Середи [9K] сказав:

  А на це питання можна буде дізнатися відповідь лише завтра, зараз можна буде дізнатися тільки результати екзит-полів, коли люди виходячи із залів голосування відповідають опитувального, як вони проголосували. І організації, які впізнають громадську думку, екстраполюють результат на все поле громадської думки.

 9. Слов'яна сказав:

  Одразу ж після закриття дільниць. Виходячи з результатів екзитполов, результати повинні були вийде 50 на 50. Це говорило про те, що процедуру доведеться повторювати і, можливо, неодноразово. Але при підрахунку голосів, стало ясно, що більшість греків висловили тверде”ні” кредиторам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *