Чому після прийому таблеток для зниження апетиту їсти хочеться ще більше?

Відповідей: 5
 1. Викквак [106K] сказав:

  Спробуйте приймати таблетки від жадібності!))) Тоді буде шкода їжу їсти і почнете худнути! Головне дозу не завищити, а то буде шкода і в туалет піти і все на друге коло піде, а це зайві грами будуть!

 2. landsailor007 [48.4 K] сказав:

  Мало прийняли,якщо б з’їли пару таблеток тарілочок,то і їсти не хотілося!Або приймати таблетки від жадібності,як Викквак радить,а ДЛЯ жадібності,тоді їду буде винищувати шкода,і чуство голоду легше переносити буде!

 3. Галина- [1.1 K] сказав:

  Перший раз таке чую, якщо чесно, таблетки, якщо вони звичайно належної якості, вони обов’язково працюють!Я пила два місяці Липрину, з першого тижня у мене знизився апетит, і за цей термін я схудла на 7килограмм.Тільки купувати всі ці препарати для схуднення потрібно в аптеці!І обов’язково читайте склад препаратів! Там не повинно бути ніяких незнауомых термінів.У липрине наприклад склад дуже зрозумілий-м’якоть кактуса, хром і вітаміни групи В.

 4. Златочка [230] сказав:

  Дивні якісь у вас таблетки….Я пила Липрину для схуднення, на третьому тижні мені вже не хотілося їсти. Може бути вони дійсно вам не підходили? Спробуйте Липрину, я на ній скинула 8 кг, за три місяці, без спорту і дієт.А якщо ще зайнятися яким-небудь видом спорту або наприклад фітнесом, ефект буде набагато краще!Склад натуральний, витяжка кактуса, хром і вітаміни групи В. побічної дії у мене не було. Ціна теж доступна.

 5. Анна Марія [41] сказав:

  Значить не ті таблетки пили. Або таблетки були неякісні, або вони вам не підходять. Я сама пила таблетки для зниження апетиту “Липрина”, у мене вони добре працювали, апетит знижували.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *