Виходити заміж або не виходити?

Мені 25 років, от не знаю виходити заміж або не виходити. Заміжня була, дітей у мене немає, шалено хочу, але й погуляти відчуваю ще хочеться! Здається, що так багато не встигла ще! А з іншого боку раптом потім пізно виходити заміж і народжувати дітей!
Підкажіть як бути?

Відповідей: 3
 1. AlexBo [954] сказав:

  Ви молода дівчина. Не мислите стереотипно – мовляв вас потім ніхто заміж не візьме і діти не народжуються.

  Он, ми мужики і в 30 одружуємося та у 35. Мій батько взагалі в 50 одружився на 30-ти річної моїй мамі.

  Вистачить себе принижувати.

  А народжувати дітей можна до 45 років. І пізніше вагітніють, але це вже швидше виняток з правил.

 2. Ayvaz [19.4 K] сказав:

  А що у вашому понятті погуляти? Розважатися? Або будувати кар’єру, отримувати ще одну освіту, займатися хобі, подорожувати, перемогти на якому-небудь чемпіонаті хоча б свого району, вивчити ще одну мову.. якщо потрібно просто розважатися і жити безтурботно – то ви втратите час і можливості.. Якщо ви зайняті питаннями вкладання в себе знань, досвіду і заміжжя буде обмежувати ваші можливості по нарощуванню своїх обертів – то можна з ним і почекати..

 3. Молник [40.8 K] сказав:

  Не варто себе умовляти вийти заміж, бо треба. Щасливі шлюби бувають тільки коли любиш партнера настільки, що просто не можеш без нього жити і погуляти вже не хочеться. Можливо Ви не зустріли ще такого чоловіка або той, який існує ще не став для Вас улюбленим. У будь-якому випадку заміжжя повинно бути по любові, а не тому що пора або вже треба.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *