Коли дозріває Білий налив?

Час дозрівання яблук сорту “Білий налив”?

Відповідей: 4
 1. Sveta S [13.8 K] сказав:

  Білий налив або папіровка – це літній сорт яблук. Завдяки високий зимоустойчивости дерева і раннього дозрівання плодів білий налив є одним з улюблених сортів яблунь садівників.

  В середніх широтах північної півкулі білий налив повністю достигає приблизно в перших числах серпня, хоча спробувати перші стиглі яблука можна вже в середині липня.

  Терміни дозрівання білого наливу змінюються від широти і клімату.

 2. credo сказав:

  Коли я жила ще з батьками.у нас був свій садок.І були яблука Білий налив у ньому.Дуже смачні і соковиті.Все залежить від кліматичних умов,де цей сорт вирощують.У Сибіру.де я жила,Білий налив дозрівати починав до середини серпня.В цей час знімали перші яблука.а до кінця серпня він дозрівав повністю.

 3. Рина19 [21.4 K] сказав:

  У нас в саду (Центральне Чорнозем’я) яблуня Білий налив дозріває до середини липня. Зараз з яблуні вже обсипаються пошкоджені яблука цілком їстівні. Ще трохи і яблуко буде повністю зрілим. А до серпня даний сорт яблука вже сходить і йому на зміну приходять більш пізні сорти.

  Так, що яблуко Білий налив – відноситься до ранніх сортів.

 4. irlion [13.6 K] сказав:

  У кожному регіоні по – різному дозріває сорт яблук “Білий налив”. У південних регіонах Росії, у нас теж було 2 дерева цього сорту. Дозрівали яблука до середини липня, потім вже потрібно їх знімати, а то вони будуть червиться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *