чи Можна вірити Недержавним Пенсійним Фондам?

Відповідей: 3
  1. tilsi [1.5 K] сказав:

    Кошти в НПФ розміщені вигідніше, ніж у державному ПФ. У будь-якому випадку для накопичувальної частини песии не так багато вибору, куди подіти ці гроші. Вони можуть бути в державному ПФ під управлінням ВЕБ(це нам зовсім не вигідно). Вони можуть бути в державному ПФ під управлінням обраної вами керуючої компанії( таких пропозицій мені ще ніхто не робив, роблю висновок, що таких компаній мало і вони або зовсім не виправдали себе). І ці гроші можуть бути переведені в НПФ. Я порівнювала відсоток прибутковості за 6 років у кількох великих компаніях. Виявилося все дають у середньому ок 12-15 відсотків. Їх чого роблю висновок. Накопичувальну частину пенсії, яку сплачує роботодавець краще тримати в НПФ. Суми, які ви інвестуєте на пенсію з свого заробітку краще туди не відправляти, а відкладати на вклад(він страхується державою), тут буде чітко обумовлений відсоток доходу, який ми отримаємо.

  2. Oroti [34.8 K] сказав:

    Можна. Але не всім. Я б порекомендувала людині, яка дійсно замислюється про накопичення коштів на старість, інвестувати кошти в більш прибуткові проекти, ніж ПФ – державні, недержавні. Можна або самому в усьому розібратись (я маю на увазі, способи інвестування в цінні папери, драг метали, нерухомість. землю тощо), або використовувати такі інструменти, як Піфи, довірче управління або щось на зразок. Прибутковість там вище, ніж в пенсійних фондах, але знову ж таки, при инвестицих ніхто не застрахований від ризиків.

  3. Лорелея сказав:

    Що означає вірити? Ці фонди працюють, але їх результат залежить від того, яка прибутковість буде по цінним паперам – акціям і т. д. Дивно, але не всі розуміють, що фонди не гарантують і не можуть гарантувати стабільного результату. Вони цілком можуть працювати, а прибуток у рік виявиться рівною інфляції або навіть менше… В останньому випадку заощадження можуть сильно знецінитися через 10 або 20 років…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *