У гліцину є побічні ефекти при прийомі?

Гліцин підноситься як саме нешкідливе ноотропну та заспокійливий засіб. Проявляються при його прийомі будь-які побічні ефекти?

Відповідей: 8
 1. Luchia [101K] сказав:

  Побічних дій,від гліцину,практично не буває.Власне кажучи,гліцин-навіть не лікарський препарат,він биотик.А биотики-це хімічні сполуки,які входять до складу організму,беруть участь в біохімічних процесах і нормалізують їх.Тобто,головна складова речовина гліцину,аминоуксусная кислота,близька за хімічною формулою,до з’єднання,що міститься у нас в організмі.Побічною дією гліцину,може бути тільки алергія,але це буває досить рідко.

 2. K s u s h a [86.5 K] сказав:

  Сама особисто пила гліцин довгий час за призначенням лікаря від нервового напруження, і можу сказати що побічних дій на гліцин практично не відчувала.

  Гліцин це не лікарський препарат , більше амінокислота, яка необхідна організму для хорошої роботи в тканинах головного і спинного мозку.

  Гліцин часто призначають під’язикової школярам , студентам – для підвищеної розумової працездатності, а також дратівливості, стресі при іспитах.

  Що стосується побічних дій – більше проявляється алергічної реакції на шкіру, у вигляді висипань. Якщо з’явилися перші ознаки алергії , у такому випадку – припинити прийом препарату.

 3. Таїс [14.4 K] сказав:

  Я і вся моя сім’я періодично “користуючись” гліцин. Ні у мене, ні у моїх ніколи не було ніяких побічних ефектів. М’яко заспокоює, але не присипляє. Про алергію на гліцин теж ні від кого не чула. Та й на тиск він не може сильно впливати – не той препарат.

 4. Стрымбрым сказав:

  У будь-яких медикаментів є побічні ефекти і протипоказання. Гліцин протипоказаний людям з вираженою гіперчутливістю і аллергическоой реакцією на препарат. Також при артеріальній гіпотензії слід зменшити дозу або взагалі відмовитися від прийому.

  текст при наведенні

 5. angella сказав:

  Мені гліцин призначала невролог. Я пропила курс, але не особливо захоплювалася ним. Теж чула, що він заспокоює і все таке. І ще покращує мозковий кровообіг, пам’ять і взагалі розумову працездатність. Так мама, пам’ятаю, без кінця вмовляла мене його пити (вже без призначення лікаря), я тоді на 3-му курсі в коледжі вчилася. Я, чесно кажучи, не хотіла його пити, бо нічого він мені не поліпшує: ні заспокоює, ні пам’ять не покращує (принаймні, я не помітила, щоб вона в мене покращилася). А те, що, як написано в інструкції, знімає дратівливість і знижує рівень конфліктності – так я й так неконфликтна! =) Загалом, що я тільки не говорила мамі, що не діє він на мене…Вона тільки відповіла, що гліцин покращує кровообіг, за рахунок цього і підвищуються розумові здібності. Але я, як вже написала, нічого такого не помітила. Якби гліцин поліпшив мою пам’ять, я б, звичайно, пила його. Але поліпшення не було зовсім! Потім, вже в цьому році мама купила собі гліцин форте. Як стала пити, у неї почало знижуватися тиск (у неї і так схильність до низького). Вона сказала мені це (їй як раз після прийому стало погано), хоча від звичайного гліцину все нормально. А я десь чула, що гліцин-форте, порівняно з звичайним гліцином, більше доза гліцину (1 тоблетке) і сказала мамі, що швидше за все, з-за цього звичайний гліцин на неї не впливав, а від гліцину-форте стало погано (раз він знижує тиск, а у мами воно і так низький). Так що щодо артеріальної гіпотензії Стрымбрым точно прав! А будь-які медикаменти дають побочку, кожен свою. А то мама моя, поки не “познайомилася” з гліцином-форте (до цього пила звичайний гліцин), все вмовляла мене гліцин пити (він типу, нешкідливий). А тепер каже, що не можна мені його пити. А я відповіла, що мені, якщо пити, то краще звичайний (справа в тому що недавно мені теж було погано, але не від гліцину), бо хоч у мене і була гіпотонія в 4-му класі, але в 10-му, навпаки, підвищений тиск. І тому я толком не знаю, який у мене зараз тиск: низький або високий (будинку немає апарату зміряти тиск). Якщо б я знала, що гіпертонія у мене і зараз, то гліцин б знизив тиск (хоча бажано, щоб воно різко падав), а якщо у мене, навпаки, тиск низький, то пити його не варто з обережністю. Але зараз я склонюсь, що мені якщо пити, то звичайний гліцин (не форте), т. к. від звичайного погано не було ніколи (але і добре, що на мене, повторюся, він не діяв). А форте не пробувала поки

 6. babay [7.7 K] сказав:

  Абсолютно побічних ефектів при вживанні Гліцину не виявлено, ну звичайно є індивідуальна непереносимість і можливість появи алергічної реакції, але це скоріше виключення так як при випробуванні на 100 000 чоловік, подібність непереносимості проявилося лише у 2 осіб, причому не підтверджено що саме за Гліцину (можливо від чого іншого,просто збіг).

 7. irlion [13.6 K] сказав:

  Гліцин давно відомий препарат, що допомагає знизити емоційне й психологічне напруження. Його можна вживати дітям і дорослим в певній дозі. Сама також доводилося пити гліцин, повністю вивчила інструкцію і знаю, що протипоказань або побічних ефектів препарату немає.

 8. влад1984 [3.7 K] сказав:

  Гліцин-протипоказання

  Наскільки я знаю у препарату Гліцин є тільки один побічний ефект.Індивідуальна непереносимість компонентів препарату,а якщо простіше то алергія.Скільки я його пив ні разу не було якихось ускладнень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *