За які заслуги вулицю Казані назвали в честь живого президента Казахстану?

Посилання на затримання тих, хто був проти перейменування вулиці.
Чи мав на це право уряд Татарстану йдучи проти народу?

Відповідей: 4
 1. Dmigenn [5.1 K] сказав:

  То ж дуже цікавило це питання. Спасибі що поставили його!

  Вулиця Есперанто в Казані вже перейменовували в 1947 році на ім’я партійного і державного діяча сталінського періоду Андрія Жданова, в 1988-му знову повернули на вулицю Есперанто. Історія повторюється! Шкода, що про згоду в останньому перейменування цієї вулиці, нас про це навіть не запитали!

  http://rus.azattyq.org/flashembed.aspx?t=vid&id=27112262&w=100%&h=865&skin=embed­edfullscreen

 2. Ірина Агапова [91.6 K] сказав:

  У Татарстані є казахська діаспора, досить численна. І за рішенням цієї діаспори ( а люди мають на це повне право) надійшло звернення в мерію Казані про те, щоб назвати одну з вулиць іменем президента Казахстану Н.А. Назарбаєва. Можу припустити, що мерія Казані не стала проводити опитування з наступних причин:

  6 липня 2015р. виповнюється 75 років цьому заслуженому і шанованій людині ( опитування б мабуть в Казані не встигли провести), але щиро хотіли зробити приємне і самому Назарбаєву Н.А. і казахської діаспори Татарстану, яка працює на благо цієї чудової республіки і люблячих свою другу батьківщину. Крім цього, важко уявити, що комусь в Казані це рішення в масовому порядку могло б не сподобатися: адже Назарбаєв скромна людина, людина якого шанують у Росії за розум, послідовність, порядність, відданість своїй Батьківщині. Чому б не назвати на його честь вулицю? Чесно кажучи, не розумію противників цього. Головне він то тут зовсім не при чому. І ось замість того, щоб вітати цього гідного людини, починається в інтернеті непристойна метушня, ніяк не прикрашає тих, хто її затіває. Рішення, тим більше, прийнято і не має зворотної сили. Я можу зрозуміти. якби перейменували прибравши прізвище якого-небудь поважного героя, ім’я якого носила дана вулиця, а тут абсолютно нічого особливо не значуще назва Есперанто? Давайте не будемо псувати свято людині, 25 років віддав своїй державі і підтримує всі ці 25 років тісні дружні відносини з Росією.

 3. Ольга88888888 [11.2 K] сказав:

  Дуже приємно, що роботу нашого президента по зміцненню миру і дружби у всьому світі оцінили і в іншій країні.Казахстан, також як і Росія є багатонаціональною країною, на момент розпаду СРСР населення Казахстану всього лише на 50% становили етнічні казахи, я рада, що моя країна не пішла по шляху України і що людина будь-якої національності може спокійно жити в нашій країні і не боятися, що буде принижена його культура, звичаї або мову.Спасибі жителям Казані за оцінку ролі Нурсултана Абішевича у справі зміцнення дружби народів.

 4. Mykhalich [70.1 K] сказав:

  Це рішення (перейменування вулиці) інакше як неприкритою лестощами не назвеш. Мовляв бачите як ми Вас поважаємо, а Ви сумніваєтеся в нашій дружбі і хочете залишити Митний союз. Я не в курсі, але в Казані напевно пройшов референдум і жителі висловили свою думку по даному рішенню зверху?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *