А страшно чоловікам говорити своїм мамам про те, що їх (см)?

Про те що їх дружина, коханка, подруга, дівчина завагітніла від нього?

Відповідей: 6
 1. 4ereshenka [319] сказав:

  Ну якщо саме чоловікам, а не підлітку, юнакові чоловічої статі. То не страшно.

  Ми ж говоримо про чоловіка, а якщо він ЧОЛОВІК, то він усвідомлює всі свої дії. Може бути тільки страшно того “чоловікові” якщо йому 35, він живе з батьками, отримує мізерну зарплату, мама його годує, одягає. Він никчему не прагне, а ось тут з’являється дитина. Бац, тепер мамі треба тягнути не тільки свого синочка але і внучка, а навіть може і невістку.

  А якщо чоловік перебуває у шлюбі, то зрозуміло, що у нього незабаром може з’явитися дитина. Я думаю, відсотків 80, мами хочуть почути, що скоро вони стануть бабусями. Дак чого бряться!

 2. светлана260981 [399] сказав:

  а чого їм боятися , при любо розкладі їм нічого не виправити тк все одно жінка вирішить залишити дитину чи ні. Якщо чоловік готовий до народження то і боятися нічого , а якщо він не хоче дітей він з жінкою не залишиться і при чому тут мама, без його бажання не поженят. Та й все одно нічого не виправити.

 3. Nadegda1985 [5.5 K] сказав:

  Будь-який чоловік, який спить з дівчиною не планує стати батьком, але в більшості випадків це відбувається, йому доводиться з цим миритися. Звичайно ж якщо чоловік боїться сам дізнатися, що у нього скоро буде малюк, а коли йому треба сказати про це мамі, то його взагалі всього трясе від страху…

 4. natali 2014 [6.5 K] сказав:

  Якщо подивитися з іншого боку спати з дівчиною не було страшно, а говорити про вагітність страшно. Зараз вже мами хлопців до цього ставляться по простіше і завжди можна прийти до якогось рішення. Вагітність, діти – це так чудово.

 5. Genadii [7.1 K] сказав:

  Не кожна мати готова порадіти цієї приємної новини.Я не про вагітність дружини.Тут треба думати:зараз сказати,сказати пізніше або взагалі не говорити.

 6. ktljr [8.3 K] сказав:

  Якщо чоловік сам себе забезпечує те що тут такого а якщо сидить ще на шиї у батьків то звичайно буде боятися реакції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *