Що їдять крокодили?

One thought
  1. Микола сказав:

    У переважній більшості випадків, полювання крокодилів на тварин відбувається в нічний час – їх відмінний зір дозволяє легко вистежувати здобич і непомітно підкрадатися до неї. Потрібно сказати, що здобиччю цих хижаків можуть стати не тільки маленькі, але і вельми великі звірі – зрозуміло, що чим крупніше особина, тим з більш сильними суперниками вона може впоратися.

    У самому ранньому віці їх основу харчування складають дрібні комахи і риба, яка в достатку є у водоймах. По мірі дорослішання «меню» розширюється, причому полюють крокодили найчастіше на птахів, ссавців та інших звірів. Оскільки їх щелепи не призначені для жування, то вони проковтують тварина цілком або великими частинами. Занадто тверде м’ясо, що крокодил не в силах розірвати відразу, він тягне на дно і чекає, поки видобуток не стане більш м’якою.

    Найчастіше здобиччю крокодила стають тварини, що приходять на водопій. В основному це копитні тварини: антилопи, зебри, буйволи, газелі, олені, худобу. Крім копитних він не проти підкріпитися рибою, водоплавними птахами, гризунами, рептиліями і земноводними. Одним словом, в меню крокодила входить різноманітна їжа і чим старше тварина, тим більший видобуток воно віддає перевагу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *