Про який подарунок Ви мрієте на найближче своє день народження?

Відповідей: 7
 1. lunnyjkrolik [2.1 K] сказав:

  Для мене найкращим подарунком було б зустріти рідних людей, які живуть далеко і з якими я із-за цього ось уже третій рік не бачуся. Але в цьому році день народження вже пройшов.

 2. Pravogolosa [12.2 K] сказав:

  останнім часом кращим подарунком на свій день народження буду вважати пістолет, хоча знаю, що не так все просто, і потрібно купа дозвільних документів, але все ж.

  Ніколи не ходила в тир, а тут зайшла і понеслася залітна, тепер марю стріляти зі справжньої зброї, та ще й свого власного.))

 3. RUS2015 [28.3 K] сказав:

  Мрію на свій день народження отримати позитивне рішення від банку на отримання Іпотеки на нову квартиру. Поки моя заява розглядається залишається тільки мріяти про власній квартирі з каміном і ведмеже шкурі на підлозі у вітальні.

 4. ябеда [7.6 K] сказав:

  У мене все банально – шуба або машина. Хоча і те й інше є і цілком собі пристойна і не старе. Просто ще новіше хочеться. А найкращим подарунком буде путевочка на одну особу(моє),днів на 5 куди-небудь. Можна на більше днів, але тверезо оцінюючи домашніх розумію – більше п’яти днів їх залишати не можна.

 5. Андрій В Б [145K] сказав:

  Напевно особисто для мене це знайомство і виникнення відносин з якою-небудь дівчиною або молодою жінкою. Але швидше за все це так і залишиться мрією! Адже і сам я вже далеко не молодий хлопчик, і дівчат, здатних на мезальянс у світі досить мало.

 6. 13 Ares-K [7.7 K] сказав:

  Хочу перстень із смарагдом, карат десь 8-10. Ну ось така у мене придурь в цьому році.

 7. Ufabirno [258] сказав:

  Плейстейшен 4, і звичайно ж GTA V на неї

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *