Як ви ставитеся до таких питань? я ігнорую.навіщо йому це?

Відповідей: 5
 1. Ivanovich [43.3 K] сказав:

  Хороші питання.

  Самому автору це може бути зовсім нема чого, а от для інших ця інформація може бути корисною. А це одна з головних умов, при опублікуванні питання. Тобто якщо передбачається, що питання може бути інформативним і корисним, то це вже ознака хорошого питання в рамках БВ.

 2. Андрій В Б [145K] сказав:

  І що тут незрозумілого?! Всі ці питання були задані тільки з комерційною метою, і з розрахунку на популярність в пошукових системах. Нічого дивного тут немає. Просто цей учасник саме таким чином бачить можливість збільшити дохід і саме на такі питання покладає надію. Правилами це ні як не обмежується і ні як не регламентується. Що ж стосується відповідей на такі питання, то тут кожен вирішує сам. Хочеться і є що сказати – будь ласка. Не сподобався питання – просто проходимо повз, не приділяючи йому своєї уваги.

 3. [користувач заблокований] [43.2 K] сказав:

  Я проходжу повз таких питань. Причиною є те, що вони всі однакові, за винятком одного слова або числа. Створюється враження, що їх що їх авторам відповіді зовсім не потрібні, а ці питання вони просто задають заради того, щоб їх задавати. Для кількості. Особисто у мене питань кіт наплакав.

  Придумати нормальний питання не так-то просто. А якщо мені потрібна відповідь на питання, що вимагає специфічних знань, то я його ставлю не тут, а на форумах, де кучкуються володіють такими знаннями. Бо в такому разі тут відповідь отримати практично нереально. Перевірено.

  Припадало на такі свої самому відповідати за їх корисності. А на деякі і на форумах розміщував, після того як відповіді сам знайшов в результаті “танців з бубнами”. – Не всі такі питання і там вирішуються швидко.

  Якщо зустрічаю таке питання тут, і не знаю відповідь, то починаю шукати в інших місцях – бо й самому цікаво. І відповідаю. Але шукати котів, собак, і всяке інше в різних іграх на тисячах рівнів мені зовсім не цікаво.

  А з такими все просто:

  Що прийшло в голову – то і поставив. А потім почав плодити клони. Я завжди проходжу повз таких питань, навіть не заглядаючи всередину.

 4. Anna904 [21.2 K] сказав:

  Я роблю те ж саме, що і ви. Ігнор. Насправді, зараз все менше і менше питань на БВ, на які хотілося б відповісти, поміркувати, поділитися думкою або взяти досвід. Якось не цікаво стало.

 5. Margaret2015 [12.4 K] сказав:

  Не можу зрозуміти що вам не подобається в даних питаннях. По-моєму цікаві питання, зараз набагато більше інших тупих питань, на які не те що відповідати їх навіть читати не хочеться.

  Тут же навпаки наприклад: 7 причин побувати в Китаї, я наприклад не знаю 7 причин чому добре було б там побувати, тому звернуся до інтернету і знайду інформацію, а відповідно буду знати більше про цю країну. А потім можу радити комусь чому добре побувати саме там.

  Ну вже кожному своє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *