Чому і від чого часто ламається комп’ютерна мишка?

Без різниці, купую або дорогу і дешеву, більше пів року і все мишка починає чудити.Я людина акуратний, з цього сам миша не ламаю,крім мене їй ні хто не користується.Але ось проблема, ламається завжди однаково.Починає або прощелкивать два рази,або не хоче виділяти текст, або на оборот коли треба видалити одну літери, видаляє весь текст.Що б це могло бути?

Відповідей: 2
 1. GenTos [20.6 K] сказав:

  наскільки видно з опису (крім видалення тексту – миша без виділення не видалить), проблема з кнопкою.

  можливо, Ви занадто інтенсивно використовуєте кнопку миші, із-за чого стирається ділянку пластмаси, натискає на кнопку; що заважає курсору нормально реагувати на натиснення кнопки.

  Можна розібрати мишку і подивитися на стан кнопок зсередини – якщо пластмаса деформувалася, то її можна “наростити”. Наприклад шматками ізоляційної стрічки.

  Якщо проблема не тільки в натисканні, але і відбуваються не намічені руху курсору, то ймовірна псування кабелю біля мишки або з боку роз’єму (в залежності від того, де і як кабель перегинається).

  ЗИ: також кабелем можуть “перекушувати” домашні тварини 😉

 2. volgame [6.7 K] сказав:

  Мишка, як і клавіатура один з небагатьох комп’ютерних аксесуарів які працюють практично вічно, на відміну скажімо від геймпада (якщо їм активно користуються). Думаю Ви купуєте неякісні миші. Купуйте мишки від виробників які багато років на ринку і не купуйте ті, котрі їх не виробляють, а просто замовляють у Китаї безбрендовые миші, але з логотипом фіктивної (в тому сенсі що фірма не займається розробкою та виготовленням) контори яка торгує на території Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *